To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kremy przeciwzmarszczkowe: do twarzy i oczu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lutnia
Ratunku.

Z racji wieku (niedawno miałam urodziny) zaczęlam jakiś czas temu na serio myśleć o dobrym kremie przeciwzmarszczkowym.
Testowałam różne, od średniej półki po Lancome, w droższe niż 300zł nie weszłam, bo uważam, że to przegięcie, tyle kosztuje karma dla mojego psa - i to już jest zrozumiałe icon_smile.gif

Niedawno skończyłam 35 lat. Na czole mam dramatyczną poziomą zmarchę. Pod oczami - gdy się uśmiechnę - zrobiły mi się dziwne ukośne. Jednym słowem - dramat.
Zaczynam unikać patrzenia w lustra, co jest trudne, gdyż noszę soczewki kontaktowe i codziennie musze je założyć/zdjąć.

Do rzeczy:

1) szukam kremu do twarzy, który sprawi, że będę piękna i młoda (cera naczynkowa, wrażliwa), coś co ją ujędrni, wyprasuje i nada blasku przy okazji wyrównując koloryt (przeciwzmarszczkowość jest priorytetem, reszta może być miłym dodatkiem). Cena do 300zł, choć miło byloby gdyby był tańszy.
Zależy mi też na kremie pod oczy (również przeciwzmarszczkowym).

2) jakie zabiegi u kosmetyczki powinna zrobić kobieta w moim wieku, aby przywitać wiosnę promienna i młoda? Do tej pory raz na jakiś czas robilam tylko oczyszczanie twarzy. Czy jest coś, co mnie odmłodzi?

LiczÄ™ na WaszÄ… pomoc,

Pomarszczona Lutnia

mmania
ja uzywam kremu na cerę naczynkową [edit: moderacja] i jest ok. Kupując ten krem widziałam, że są też inne propozycje tej firmy, również kremy przeciwzmarszczkowe. Może połącz oba? Nie sądze żebyś znalazła dwa w jednym, bo to na mój babski rozum zupełnie inne składy są potrzebne...
pcola
Weź no kobieto nie przesadzaj z tym starzeniem ! icon_smile.gif

Do ad remu,

mam cerę naczynkową suchą superwrażliwą i stosuję z dobrym skutkiem trzy rzeczy:

- żel nawilżający z żywokostu do twarzy (Flos-Lek);
- krem do cery naczynkowej Pharmaceris N (jest przeciwzmarszczkowy i skuteczny na naczynka);
- pilling enzymatyczny j.w.;
- maseczka z błotem z Morza Martwego (zapach typowo błotny, słona jak diabli ale nawilża i odświeża niesamowicie);

300zł to mogę i wydaję na psy ... icon_wink.gif
Lutnia
CYTAT(pcola @ Thu, 31 Mar 2011 - 10:24) *
Weź no kobieto nie przesadzaj z tym starzeniem ! icon_smile.gif

Do ad remu,

mam cerę naczynkową suchą superwrażliwą i stosuję z dobrym skutkiem trzy rzeczy:

- żel nawilżający z żywokostu do twarzy (Flos-Lek);
- krem do cery naczynkowej Pharmaceris N (jest przeciwzmarszczkowy i skuteczny na naczynka);
- pilling enzymatyczny j.w.;
- maseczka z błotem z Morza Martwego (zapach typowo błotny, słona jak diabli ale nawilża i odświeża niesamowicie);

300zł to mogę i wydaję na psy ... icon_wink.gif


Mamy podobne wydatki icon_smile.gif

Kupilam juz przeciwzmarszczkowy krem Bioderma do cery wrazliwej, na razie jest niezly, ale u mnie wariatkowo na skorze zaczyna sie tak mniej wiecej po dwoch tygodniach stosowania.
Dzieki za przypomnienie o Pharmacerisie, na pewno kupie ten piling o ktorym piszesz, moze maja tez cos do zmywania makijazu.
Bloto na twarzy tez mnie pociaga 04.gif
Potwora
Na pionową zmarchę zadziała jedynie botox icon_wink.gif

Ja pewnie uderzyłabym w pierwszym odruchu do apteki, wszystkie firmy apteczne mają serie do cery naczynkowej, zobacz ranking kremów naczynkowych może wśród nich sobie coś wybierzesz?

Moja naczynkowa koleżanka zachwala Redness Solution Clinique oraz Flos Lek.
Lutnia
CYTAT(Ola Fisia @ Thu, 31 Mar 2011 - 13:32) *
Na pionową zmarchę zadziała jedynie botox icon_wink.gif

Ja pewnie uderzyłabym w pierwszym odruchu do apteki, wszystkie firmy apteczne mają serie do cery naczynkowej, zobacz ranking kremów naczynkowych może wśród nich sobie coś wybierzesz?

Moja naczynkowa koleżanka zachwala Redness Solution Clinique oraz Flos Lek.


Dokladnie tak zrobilam.
Bioderma jest kosmetykiem z serii aptecznej.

Botoks brzmi dramatycznie. Kiedys slyszlam o jakims kremie, ktory dziala przez jakis czas (kilka godzin po nalozeniu?) i wypelnia pieknie takie czolowe zmarchy daja optyczne wrazenie idealnej gladzi.

Musze popytac w sklepach.
pcola
Od botoksu bezpieczniejszy jest kwas hialuronowy, a daje świetne efekty.

Nie stosowałam co prawda, ale koleżanki mojej mamy i moja znajoma kosmetyczna i owszem,
z powodzeniem.
Dirty Diana
Będę podczytywać, bo też mam ostatnio ten sam problem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.