To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

firanki do sypialni

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

promyx
Szukam jakiś ciekawych firanek do sypialni w kolorach fioletu, mam tam okno z balkonem, podrzućcie jakieś ciekawe projekty:)
bumbum
Rozważałaś może firanki-makaron? są krótkie,długie,cienkie i grube.Fajnie się prezentują i można z nimi pokombinować w różnych podpięciach
Zelda
ja w ikea kupowalam takie cienkie tiulowe
KAROLA3DAW
Ja tez podobnie jak Maja mam z IKEI ale takie w drobniutenka krate bielusienkie icon_smile.gif
Tanie jak barszcz a mozna fajnie pokombinowac wedle własnego gustu icon_smile.gif
A teraz wlasnie czaje sie na makarony icon_biggrin.gif
promyx
na początku rozważałam makarony, ale chciałabym je połączyć z czymś albo bez makaronów coś ciekawego, bo makarony będę miała już w innym pokoju;)
a macie linka do tych firanek z Ikea?
promyx
AniaM dzięki za linki;) pomyślę pomyślęicon_smile.gif
AniaM**
jak już dokonasz zakupu i wykończysz sypialnie to koniecznie pokaż zdjęcia
promyx
oj z tym wykończeniem sypialni to musimy trochę poczekać, bo jak małego wyeksmitujemy do jego pokoju to dopiero będzie tak jak ma być, a ma być jeszcze tapeta na jednej ścianie i przestawione meble bo teraz tam łóżeczko stoi, ale firanki pokażę jak bedę je miała, na razie czekam na odpowiedź dziewczyny która ma mi je szyćicon_wink.gif
ciao
A mozecie mi fotke zapodać z tymi firankami z Ikea?
paula22
Moja mama ostatnio do pokoju kupowała zasłony takie w Ikea
https://allegro.pl/ikea-sarita-zaslony-fira...45.html#gallery
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.