To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tragiczna cera

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
Od 3-4 miesięcy z moja cerą źle się dzieje.Oj bardzo źle.Wiem,że to przez stres i palenie,ale na razie rzucic nie dam rady.Jedyny plus to taki,że psuje się na lini włosów i na żuchwie,więc jak mam rozpuszczone włosy to nie widać tak bardzo.Może polecicie jakiś preparat,albo domowy sposób?
Nessi
Ale co takiego siÄ™ z niÄ… dzieje? Przesusza siÄ™, Å‚uszczy, wiotczeje?
Zelda
Nessi ,wychodza mi takie podskórne świństwa. 37.gif
Bluśka
Ale jakie? Białe, czerwone, ropne, wągry? icon_wink.gif
Zelda
fujjjjjjj
czerwone, bolące ,podskórne,czasami da się je usunąć.Miałam kiedyś już podobny problem,jakieś 10 lat temu..byłam u dermatologa,ale nic nie pomagało z tego co przepisała.Teraz smaruję tormentiolem i przynajmniej znikają po kilku dniach,ale potem nowe wychodzą.
Bluśka
A próbowałaś maseczek z glinką?
Nessi
Spróbuj krem Brevoxyl, ponoć skuteczny.
Zelda
glinki nie probowałam,a ten krem to gdzie się kupuje?w aptece?
Nessi
Tak, w aptece. Kosztuje ok 20zł
cytryna
To, że 10 lat temu dermatolog nie pomógł, nie znaczy, że teraz też tak będzie 29.gif Mogła być zła diagnoza, teraz moze być inna przyczyna. Ja bym szła do lekarza.
Reewa
Moje rady, które przychodzą mi do głowy: maseczka ze świeżego ogóreczka, która może pozbyć się tych czerwonych plam. Drugi to krem rozjaśniający lub do niedoskonałości cery [post edytowany przez administratora]
renata19750702
CYTAT(maja2006 @ Tue, 22 Mar 2011 - 09:20) *
Od 3-4 miesięcy z moja cerą źle się dzieje.Oj bardzo źle.Wiem,że to przez stres i palenie,ale na razie rzucic nie dam rady.Jedyny plus to taki,że psuje się na lini włosów i na żuchwie,więc jak mam rozpuszczone włosy to nie widać tak bardzo.Może polecicie jakiś preparat,albo domowy sposób?


Maja, mi to się wydaję, że ta Twoja pogorszona cera, to stres. Niemniej jednak z takimi zmianami poszłabym do dermatologa.
Zelda
Byłam ostatnio u kosmetyczki i powiedziała,że nie jest źle.za tydzień idę na mikrodermabrazję czy jak to się tam zwie.
Rzeczywiście gdy mam kilka dni bardzo stresujących to od razu pogorszenie,a jak jest jakiś czas spokój to wraca to jako takiego stanu.
anja8
To może ja też to mam przez stres 32.gif
Wyskakują takie czerwone i bolące pryszcze podskórne głównie na żuchwie. Daj znać jak tam po wizycie u kosmetyczki, mam nadzieję, że poskutkowało
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.