To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lejdisday-bezpłatnie w Urban Dance zone

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
ewita 77
W tą sobotę na owym organizowanym dniu będę razem z siostrą (która mam nadzieje nie zdezerteruje) na zumbie salsa, jesli któraś by miała ochotę na spotkanko w rytmach muzy to chętnie sie na takowe piszę.
Pozdrawiam.
Ewa.
Edit;aktualizacja.
Agatkie
Ewita a gdzie i o której jest?
AsiaKG
Powiem szczerze że jestem jak najbardziej za spotkaniem łodzianek.. no tyle że ten taniec 37.gif ... ja jakoś zbyt leniwa jestem 29.gif
ewita 77
CYTAT(Agatkie @ Fri, 25 Mar 2011 - 14:31) *
Ewita a gdzie i o której jest?

Jutro czyli sobota godz. 14 do 14.45 trwa spotkanie taneczne.
Klub Urban Dance Zone, na ulicy Pilsudskiego 8/10. Central II,jego tyły.
Aby wziąść udział w spotkaniu należy wejść na ich stronę i po prostu sie wpisać na listę , thats all.

Asia przyjdż popatrzeć jak udajemy,że jestesmy twarde 29.gif .
Agatkie
Ja bym się wybrała, ale na tą godzinę nie zdążę icon_sad.gif. Na 16 chętnie bym się wybrała tylko, że samej mi się nie chce.
ewita 77
no szkoda bo mi ta 16 nie pasuje,niestety.
Dorotka
ja też byłabym chętna, ale rozpoczynając prawie 6 miesiąc bardziej nadaję się na taniec brzucha niż salsę 04.gif
Natomiast od września, wieczorami mogłybyśmy się jakoś zgrać dziewczyny icon_smile.gif
Agatkie
CYTAT(Dorotka @ Fri, 25 Mar 2011 - 22:08) *
ja też byłabym chętna, ale rozpoczynając prawie 6 miesiąc bardziej nadaję się na taniec brzucha niż salsę 04.gif
Natomiast od września, wieczorami mogłybyśmy się jakoś zgrać dziewczyny icon_smile.gif



Dorotka! Gratulacje! Tyle czasu mnie na forum nie było i mnie takie wieści ominęłyby!
Dorotka
hihi dzięki icon_smile.gif Ty masz urodzaj na dziewczynki a ja prawdopodobnie na chłopców icon_smile.gif
Agatkie
icon_wink.gif ja trzeci raz nie próbowałam. Zobaczymy, czy u Ciebie prawo serii zadziała icon_smile.gif
ewita 77
....może to i dobrze dziewczyny ,żeście mnie nie spotkały na owym spotkaniu...bom cała zlana potem była 29.gif .
Dorotka taniec brzucha również dziś zaliczyłam i uwierz mi, to nie było takie proste.. 37.gif . Poza tym gratulacje!.
Mam nadzieje,że znajdziemy odpowiedni dla wszystkich czas na spotkanie icon_biggrin.gif .
Agatkie
Ewita jak byś wiedziała jeszcze o takich zajęciach to daj znać icon_smile.gif. Ja się ostatnio "fitnessuję" icon_wink.gif. Też zlana potem z body stepu w ostatni czwartek wyszłam. Ja chodzę dwa/trzy razy w tygodniu do Rytmu na Widzewie.
Dorotka
CYTAT(Agatkie @ Fri, 25 Mar 2011 - 23:51) *
icon_wink.gif ja trzeci raz nie próbowałam. Zobaczymy, czy u Ciebie prawo serii zadziała icon_smile.gif

oj tam oj tam, jeszcze wszystko przed TobÄ… 06.gif

Agatkie a na Widzewie mają może w Rytmie zajęcia dla ciężarówek? Chętnie bym się zapisała a na Widzew od mnie najbliżej icon_smile.gif Puki co ćwiczę z synkami na konsoli wi fit plus icon_wink.gif i ostatnio się wściekali bo pobiłam im rekordy w trzech konkurencjach icon_smile.gif

Ewita dziękuję icon_smile.gif Skoro byłaś zlana potem to znaczy, że wypad się udał i był jak najbardziej efektywny icon_smile.gif

A jeśli macie ochotę na wspólną kawkę gdzieś na mieście to jestem chętna cały czas icon_smile.gif bo później z tym czasem może być krucho 43.gif choć mam silne postanowienie przyzwyczajać malucha od początku do butli, aby mógł z niej popijać moje mleczko, gdy ja będę chciała wyjść odpocząć icon_wink.gif
ewita 77
Cześć dziewczyny...
Agatkie pewnie,że dam znać....... no szkoda ,że fitnesseujesz na Widzewie dla mnie to spory kawałek ,bom z górnej.
Dorotka ja chyba przesadziłam z ta zumbą, boszeee...co sie ze mną działo przez weekend..masakra 43.gif .
..a może kiedy zaczyna się już robic coraz cieplej na dworze to może w jakimś parku byśmy sie spotkały...i dziatwę by sie wzięło..
Agatkie
Ewita, ja na Retkini siÄ™ fitnessujÄ™ icon_smile.gif.
Dorotko, te dla ciężarówek to wiem, że są na Bałutach. Prowadzi Pani Magda, do której właśnie chodzę na zajęcia, bo jest świetna.
Chętnie się spotkam icon_smile.gif. Tylko ja chyba bez dzieci bo w dzień to moje oprócz weekendów w szkołach i przedszkolach w tej chwili icon_biggrin.gif.
Dorotka
CYTAT(Agatkie @ Sat, 26 Mar 2011 - 20:57) *
Ja chodzÄ™ dwa/trzy razy w tygodniu do Rytmu na Widzewie.

hihi tu pisałaś o Widzewie icon_smile.gif
Ewita może być i park, ale wtedy po południu bo moi w szkole są od rana
ewita 77
nie, no pewnie, że nie od rana bo moje również w placówkach, także popołudnie jak najbardziej.
Agatkie a ja z Retknii mieszkałam za młodu.
AsiaKG
CYTAT(Agatkie @ Mon, 28 Mar 2011 - 12:59) *
Ewita, ja na Retkini siÄ™ fitnessujÄ™ icon_smile.gif.
i icon_biggrin.gif.



A gdzie?
Tam w szkole na Hufcowej? Nazwy nie pamiętam ale to moje "stare śmieci" 03.gif
Co do spotkania w parku to ja jestem jak najbardziej za;))))
No jeśli mogę się przyłączyć ofkors;))))

Bo kojarzę WAs dobrze tu z forum..chociaż w sumie razem na wątkach nie gadamy 37.gif
Dorotka
Asiu im więcej nas będzie tym weselej icon_smile.gif
Agatkie
Tak na Hufcowej icon_smile.gif (Rytm).

Jasne, że czym nas więcej tym lepiej. Może jednak poczekamy chwilę, żeby cieplej było. Niby słońce świeci, ale ziiiiimmmno na razie.
Dorotka
poczekamy icon_smile.gif od przyszłego tygodnia słyszałam że może już być 20stopni icon_smile.gif
AsiaKG
W weekend ma być 19 icon20.gif

Juz zapowiedziałam małżowi wizytę w Botaniku;)))))
Dorotka
CYTAT(AsiaKG @ Mon, 28 Mar 2011 - 22:21) *
W weekend ma być 19 icon20.gif

Juz zapowiedziałam małżowi wizytę w Botaniku;)))))


O ja też chcę icon_smile.gif Musze moich leniwców wyciągnąć icon_wink.gif
ewita 77
Dziewczyny a na co nam czekać..tak pięknie za oknem, ach..słonko świeci......
AsiaKG
CYTAT(ewita 77 @ Thu, 31 Mar 2011 - 10:34) *
Dziewczyny a na co nam czekać..tak pięknie za oknem, ach..słonko świeci......


No podziwiałam widoki.. w pracy diabel.gif
ewita 77
CYTAT(AsiaKG @ Fri, 01 Apr 2011 - 17:36) *
No podziwiałam widoki.. w pracy diabel.gif

04.gif ......tak czy siak nie rezygnujmy ze spotkania.
ewita 77
Hello..dziewczyny ..no co z tym spotkaniem ?
Dorotka
ja siÄ™ chwilowo nie nadajÄ™ icon_sad.gif
AsiaKG
Dorotko przytul.gif
Podczytuję Twój wątek.
Trzymaj siÄ™ jakoÅ›!!!
Będzie dobrze przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Dorotka
Asiu dziękuję przytul.gif
ewita 77
CYTAT(Dorotka @ Sat, 04 Jun 2011 - 11:17) *
Asiu dziękuję przytul.gif

A co siÄ™ dzieje?
AsiaKG
Nie wiem czy tu można pisać..najlepiej gdyby Dorotka się wypowiedziała..albo zajrzyj na sierpień/wrzesień..
Dorotka
Zleciały wakacje icon_sad.gif ja na wiele spraw trochę inaczej patrze choć lekko nie jest... ale chętnie się z Wami spotkam icon_smile.gif to co organizujemy spotkanie?
ewita 77
..a czemuż nie 06.gif
Dorotka
to czekamy na kolejne chętne i ustalamy jakąś datę icon_smile.gif
AsiaKG
Ja praktycznie każdy weekend jestem "wolna".. ew. moi rodzice wpadają boja do nich nieczęsto jeżdżę.
Mieszkam blisko botanika,Zdrowie w sumie tez mam niedaleko ale jestem otwarta na propozycje 06.gif

A czy ew. można zabrać "ogon" w postaci męża?
Ja niezmotoryzowana.. no tzn. prawko mam ale nie jeżdżę więc jak spotkanie gdzieś dalej to z moimi szałaputami będzie ciężko bez autka...

P.S.co po raz kolejny utwierdza mnie w przekonaniu że powinnam zacząć wreszcie jeździć i być niezależna 29.gif 29.gif
ewita 77
CYTAT(AsiaKG @ Wed, 07 Sep 2011 - 17:49) *
powinnam zacząć wreszcie jeździć i być niezależna 29.gif 29.gif [/size]

...zatem .....weź się kobieto we własne ręce i posadź za kółkiem a nie zawracasz chłopu gitarę.
ewita 77
https://www.familydance.pl/ wklejam miejsce gdzie od jutra rozpoczynają się dni otwarte szkoły zatem można sobie potańczyć dowolne techniki tańca. Może to by mogło być miejscem spotkania ? Przyjemne z pożytecznym.
Dorotka
mnie w sobotę to kusi i nęci "15.00-16.00 High Heels ----- Kasia" icon_smile.gif może się wybiorę
ewita 77
....no dziewczyny jest kolejna okazja do spotkania tu--- https://www.urbandance.pl/component/content...ty-2011-10.html ....chodźcie ...wypoćmy się tak ,jak nasza forumowa [użytkownik x] 04.gif .Przyjemne z pożytecznym.
Dorotka
Ewita to co w niedziele idziemy na zumbe na 12?
ewita 77
CYTAT(Dorotka @ Wed, 19 Oct 2011 - 23:14) *
Ewita to co w niedziele idziemy na zumbe na 12?

wstępnie mówię, Yes 06.gif .
Dorotka
Zapisuj się jutro a nie wstępnie nienie.gif icon_smile.gif
nakręciłam się na tę zumbę bardzo czytając Wasz wątek, tylko ja przy Tobie wysiądę icon_sad.gif
ewita 77
CYTAT(Dorotka @ Thu, 20 Oct 2011 - 00:15) *
Zapisuj się jutro a nie wstępnie nienie.gif icon_smile.gif
nakręciłam się na tę zumbę bardzo czytając Wasz wątek, tylko ja przy Tobie wysiądę icon_sad.gif

Dorotka tylko tu chodzi o następną niedziele ,wiesz...
Ty przy mnie wysiądziesz?.... przecież ja ostatnio padłam po 15 min. i siedziałam pod lustrem ,także nie obawiaj się.Grunt to dobrze się bawić.

edit; dojrzałam, że zumbe będzie prowadzić ta sama instruktorka co ostatnio na dniach otwartych.Będzie przemiał.
Dorotka
co to znaczy będzie przemiał?
Wiem, że kolejna niedziela dopiero i boleje bardzo nad tym...
Sprawdzałam czy jest kwestionariusz do zapisania się, ale nadal nie icon_sad.gif
ewita 77
CYTAT(Dorotka @ Thu, 20 Oct 2011 - 13:00) *
co to znaczy będzie przemiał?
Wiem, że kolejna niedziela dopiero i boleje bardzo nad tym...
Sprawdzałam czy jest kwestionariusz do zapisania się, ale nadal nie icon_sad.gif

..że pot po cyckach będzie leciał ,że ciśnienie skoczy i czerwień pojawi się na twarzy, że będziesz zmęczona ale twoja wola walki będzie chciała więcej..itd. 04.gif
...a kwesto pojawi siÄ™ chyba dziÅ›.
Dorotka
to jeszcze powiedz mi co mam spakować sobie do plecaczka ?
ewita 77
CYTAT(Dorotka @ Thu, 20 Oct 2011 - 14:59) *
to jeszcze powiedz mi co mam spakować sobie do plecaczka ?

04.gif ..na pewno małe półlitrowe wodzianki, i ręcznik w razie potrzeby podcierania czoła, tudzież innych miejsc ciała 04.gif .
I ubierz się w lekką podkoszulkę na ramiączka, sprawdzają się też, krótkie spodnie dresowe, bo na sali będzie tłum i wtedy jest duszno,że lustra na sali są zaparowane od naszych wydechów 06.gif .A co za tym idzie , ano to że całe odzienie się klei do ciebie jak druga skóra.I najważniejsze,wygodne adidaski, bo nie które panie to na boso balowały, znaczy się w skarpetkach .
Dorotka
to teraz nie wiem jak przeżyję ten tydzień z kawałkiem icon_wink.gif super icon_smile.gif serio doczekać się nie mogę
ewita 77
CYTAT(Dorotka @ Thu, 20 Oct 2011 - 15:57) *
to teraz nie wiem jak przeżyję ten tydzień z kawałkiem icon_wink.gif super icon_smile.gif serio doczekać się nie mogę

Masochistka 04.gif .
W takim razie jesteśmy w kontakcie.
edit;dopisek
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.