To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szachy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kingus
Potrzebuję szachy, za jakieś sensowne pieniądze. Najzwyklejsze, drewniane, mój ośmiolatek twierdzi, że musi się nauczyć i absolutnie nie z kompa, tylko "na żywo". Będę we wtorek we Wrocławiu i muszę te szachy kupić-jak mnie kto wiedzą poratuje do poniedziałkowego wieczoru, to ma mą wdzięczność po wsze czasy...
Ewcia!
Duzy wybór szachów jest zwykle podczas turniejów - gdy przyjeżdza stoisko luka z Legnicy
Myślałam o Paśniku na wita stwosza, ale ich juz tam nie ma icon_sad.gif . Moze zadzwon do klubów szachowych (jeśli chcesz, to ja zadzwonię jutro:) )
I znalazłam w necie na jakiejs grupie sklep powerman w bielanach - odp byla z grudnia 2010.
Myslałąm jeszcze o skladnicach harcerskich
I sklepy z grami , np. bard na szewskiej
Agnieszka AZJ
We Wrocławiu to nie wiem, ale w Krakowie kupiłam szachy w Sukiennicach, a w Warszawie widywałam je na Starym Mieście w sklepach z pamiątkami. Może to jest jakiś trop ?
Jalla
Proponuję zajrzeć do Empiku.
Potwora
Szachy są w większości sklepów z pamiątkami.
Kingus
Za wszystkie (p)odpowiedzi serdeczne dzięki. Koniec końców kupiłam szachy w zwykłym kiosku na pl. Kościuszki. Swoją szosą kiedyś to on taki zwykły nie był, teraz taka paskudna buda z Lotto na daszku 21.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.