To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Drewniane mebelki do domku dla lalek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

truska
Chciałabym kupić takie Weronice
ale zastanawiam siÄ™ czy warto
https://allegro.pl/mebelki-drewniane-dla-la...1519966718.html
Gruszka
truska, ale co to znaczy "czy warto" ? icon_wink.gif ja mam mebelki - coprawda inne trochę, ale jednak. Bardzo fajna zabawa. Jesli chodzi Ci li tylko o trwałość tych konkretnych - to nie pomogę, ale w sumie nie rzuca się tym i nie masakruje raczej, więc jakiekolwiek one nie są, powinny byc ok.
Kaszanka
Wydają się bardzo małe, Gaba takimi małymi nie chciała się bawić, bo ciągle wszystko jej się wywracało. Większe to hitem do tej pory (szczególnie dla jej kolegów).
truska
CYTAT(Gruszka @ Tue, 29 Mar 2011 - 10:00) *
truska, ale co to znaczy "czy warto" ? icon_wink.gif ja mam mebelki - coprawda inne trochę, ale jednak. Bardzo fajna zabawa. Jesli chodzi Ci li tylko o trwałość tych konkretnych - to nie pomogę, ale w sumie nie rzuca się tym i nie masakruje raczej, więc jakiekolwiek one nie są, powinny byc ok.

czy wrato:
tzn np czy nie mają drzazg albo tak jak napisała Kaszanka: ze jej córka nie chciała się bawic bo za małe. 37.gif
Szkoda mi kasy na cos czym dziecko niechętnie będzie się bawiło.
Czasem lepiej dołozyć parę złotych.
Ale jesli takie małe będę ok to wolę kupic taniej 03.gif
bb
Warto zainwestowac w male ale trwale mebelki. Tych zalinkowanych nie znam ale nie wygladaja zbyt solidnie, zato moge polecic z czystym sumieniem wszystko co PLAN TOYS.
Najpierw dziewczyny testowaly zabawki w przedszkolu a potem w domu.

Mamy domek i kompletujemy sukcesywnie mebelki. Domek to najwieksze obciazenie finansowe ale nas poratowal Swiety Mikolaj 06.gif a potem poszlo juz lawinowo: ktos zasponsorowal kuchnie, inny salon, ktos pokoik dziecinny etc etc
Bardzo fajne sa lalki - mamy rodzine farmerow np.
Domek tez mozna rozbudowywac, dziewczyny sie bawia bardzo czesto (Zoska za dwa dni konczy 9 lat, Krycha dobija do 6).
Aaa...my mamy taki domek:
https://www.plantoys.com/products.php?Id=7110

Nie wiem tylko czy w PL mozna kupic 37.gif
magdosz
ja myslę o mebelkach odkąd Oliwka zaczęła się bawić lalkami Barbie..
w dzieciństwie miałam tego sporo, ale się porozchodziło..
czasem można spotkać plastiki w sklepach(poszczególne zestawy pomieszczeń)
ale zastanawiam się, czy może do jakiegoś stolarza się z tym nie zgłosić icon_smile.gif
Zuzia
Truska,

moja Ala ma dokładnie te mebelki. Bawi się nimi bardzo chętnie. Usadza tam Polly Pocket i pet shopy.
Składanie ich, dla mnie baby, nie było nawet trudne.
Fakt są bardzo małe, ale fajnie bawić się nimi da.
Doruśka
czy w Polsce można kupić i gdzie takie mebelki jak z postu bb??
truska
CYTAT(Doruśka @ Thu, 14 Apr 2011 - 08:28) *
czy w Polsce można kupić i gdzie takie mebelki jak z postu bb??

Znalazłam na tej stronie
https://www.amko1.home.pl/cat-1044.aspx

Ja chyba jednak zdecyduję się na te tańsze 03.gif
jaAga*
Trusko, ja nie mam takich małych, ale ogólnie drewniane mebelki -takie na wielkość dla lalek Barbie są hitem dla Karinki. Firmy nie podam, bo nie znam, przywiozłam je sobie z kolonii w ZSRR jakieś 20 parę lat temu - do dziś mają się świetnie, choć większość swego życia przeleżały w pudełku czekając na moje córki icon_wink.gif.
Doruśka
ooo cena faktycznie icon_smile.gif)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.