To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chore gardło w ciąży ratunku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ez
Stosowałam
Homeogene 9
Boski napój Bryndzy z mleka czosnku i miodu
Wapno
PÅ‚ukanki Tantum Verde
i nic icon_sad.gif
Poratujcie domowymi sposobami
skanna
Zdaje się, że Tantum Verde w psikaczu można.
A z domowych - moim zdaniem skuteczne, choć może nieprzyjemne - inhalacja z cebuli.
Cebulę pokroić, wrzucić do kubka, przytknąć do niego otwór gębowy i wdychać. Piecze, pali, ale skutkuje. Przynajmniej na mnie w ciąży działało.

pozdrawiam,
skanna
i.
Mnie pomaga zawsze Tantum Verde w spray'u, natomiast ta płukanka nie.
agabr
No dobrze ez boski napoj nie pomogl to w takim razie plan B mieszanka septosan do plukania -parzysz nabierasz do ust i robisz takie grrr grrrr grrr i wypluwasz , nie polykasz . Septosan do kupienia w aptece w cenie niskiej.b
kasiarybka
Ewa napisz proszÄ™ do mnie na priv icon_smile.gif
Czosnek N .....moim zdaniem najlepszy na świecie, nic bardziej skutecznego i bardziej bezpiecznego.
Głowę Ci daję, że pomoże.
edika
Jest też Tymsal do psikania (mieszanka tymianku i szałwi). Stosowałam też pastylki do ssania z propolisu.

Pozdrawiam i życzę zdrówka
ez
No gardło lepiej zaczęłam ssać Tantum Verde mogą baby w ciąży skonsultowałam i na ulotce jest i lekarz pozwolił. Teraz kaszel zwalczę syropkiem z cebuli icon_smile.gif
domi
TANTUM VERDE w spray-u jest dozwolone dla małych dzieci więc także dla kobiet w ciąży i karmiących. U mnie podziałało dość szybko.
Edi Zet :)
Z mniej domowych środków farmaceutycznych i materiałów medycznych wink.gif możesz stosować Bioparox. Ale to na receptę i po konsultacji z lekarzem, bo to antybiotyk, miejscowy, nieszkodliwy dla dziecka. Mnie ratował kilkanaście razy w ciążach z Ulką i Igorem. Edi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.