To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ROWER DLA 7 LATKA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

karoleenka
ProszÄ™ o pomoc w zakupie 2pliz.gif 2pliz.gif 2pliz.gif
nie znam się - a chciałabym Natanowi kupić porządnego - my mamy jakieś takie z hipermarketu ale też jeździmy raz do roku- no mężu w sumie od ubiegłego roku ambitne wycieczki z chłopakami sobie uskutecznia ale on na swój marketowy nie narzeka..
dla Natana chciałabym coś fajnego bo młody jeździ codziennie. W tej chwili ma taki chyba z kołami 16, teraz pewnie powinien mieć 20..? pomóżcie bo ja noga zupełna a tego tyle, że oczopląsu można dostać i zupełnie nie wiem na co zwrócić uwagę
Natan ma 128 cm wzrostu

z góry dziękuje za pomoc 06.gif
Sali_M
My teraz też szukamy dla Amelii roweru, ma ok. 120 cm wzrostu (jest drobna) więc chcemy jej kupić z kołami 20 calowymi. Obserwuję kilka fajnych aukcji na allegro, może mi się uda coś fajnego upolować. Koleżanka niedawno kupiła swojemu synowi (też 7 latek - ma chyba ponad 125 cm wzrostu) bardzo fajny rower: Giant MTX 125 (20 calowe koła):

Mówi, że jest świetny, syn na nim teraz śmiga. Nowe są drogie - prawie 900 zł, ale na allegro można kupić używane za ok. 400 zł.
Jeśli chcesz tańszy ale nowy, polecam te z decathlonu - cala seria 20 calowych B'Twin - ceny od 400 do 700 zł. Jak nam się nie uda upolować nic fajnego na allegro, to właśnie ten chcemy kupić:

Kocurek
Klucha ma 20' ale zwykły, bez przerzutek. Chciałam, żeby miała hamulec w torpedzie, nie na manetki, bo wydawało mi się to bezpieczniejszą opcją.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.