To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może teraz coś w wrocławskich przedszkolach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Potwora
Dziewczyny napiszcie coś o przedszkolach, o waszych doświadczeniach, opiniach, jesteście zadowolone? z czego nie? na co zwracać uwagę?
Mamy co prawda jeszcze ok roku aby wybrać przedszkole ale chciałabym już powoli się z jakimś rozejrzeć.
moonk *
a w jakiej okolicy?
Potwora
No z Wrocławia icon_razz.gif

Proponowałabym: lokalizacja + opis
fire
...
Ila
CYTAT(kamile)
moja córka chodzi do przedszkola sióstr Jadwiżanek na ul. Piwnej, prawie że naprzeciwko L.O. Nr XIV. pomimo wielu obaw jak to będzie z tym katolickim przedszkolem spotkałam się z ogromnym zaskoczeniem. cudna atmosfera, ogromne serce i ciepło, które dzieciaczki dostają od sióstr. w dodatku przedszkole jest bardzo bezpieczne, super urządzone i z własnym ogrodem i placem zabaw do którego nikt obcy nie dostanie się. naprawdę jestem z niego ogromnie zadowolona. niestety jest jeden minus trzeba dużo wcześniej zapisać dziecko.


icon_biggrin.gif Kamile KamiÅ› tez byl zapisany do tego przedszkola, zapisalismy go , jak mial 8 miesiecy icon_eek.gif Ale jednak zaczal chodzic do innego przedszkola rok wczesniej (mial 2,5 roczku) i zdecydowalismy, ze go nie przeniesiemy. Tak tez radzily nam siostry z przedszkola przy ul. Piwnej, gdyz mogloby byc ciezko z jego aklimatyzacja w nowym miejscu, tym bardziej, ze nalozyla sie na ten okres nasza przeprowadzka. Czyli przeprowadzka plus zmiana przedszkola to mogloby byc za duzo dla Kamisia. Ale rowniez slyszelismy wiele dobrego o tej placowce, tylko dla nas jeden wazny MINUS - wakacje trwaja dwa miesiace i przedszkole jest zamkniete, na co my nie mozemy sobie pozwolic icon_sad.gif
KamiÅ› zatem chodzi do przedszkola "Wesole nutki" na ul. Laciarskiej. Jest to przedszkole muzyczno-jezykowe. Jestesmy zadowoleni, a Kamyk uwielbia do niego chodzic icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Kingus
Konrad chodzi do malutkiego przedszkola na Pawłowicach. Dzieciaczków w sumie 45 sztuk w całym przedszkolu, panie bardzo przejęte rolą. Na miejscu logopeda-jedna z pań wychowawczyń. Zajęcia ciekawe, dużo czasu spędzają od wiosny na swoim placu zabaw. Aktualnie chory Konrad jęczy, że on już chce do przedszkola... Minus-całkiem na odludziu, ja mam po drodze, bo wozimy młodego spod Trzebnicy. Jeśli ktoś mieszka w pobliżu, to polecam.
Pozdrawiam

Kinga z Konradem i Olikiem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.