To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nadżerkę mam :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Atena
Dziewczyny!
Jeszcze jak byłam w ciąży gin zauważył u mnie nadżerkę,powiedział,że narzaie nie leczyć,zacząć leczenie po porodzie.
Ale ja .......... jeszcze nie zaczęłam tego leczenia!!!!!
Kochane boję się okropnie!!!Po pierwsze boję się,że coś mi się z tej nadżerki zrobiło icon_evil.gif a po drugi boję się jej leczenia.Naczytałam się niefajnych rzeczy....
Właściwie to nie wiem czego od Was oczekuję....... icon_rolleyes.gif
hmm.....pocieszcie (?)



Atena
KM
Ateno, nie wiem czy Cię pocieszę ale ja też miałam nadżerkę w ciąży i w sumie nie wiem czy ja jeszcze mam czy nie. Nie badałam się. Żadnych dolegliwości nie mam więc myślę, że może przeszło. icon_rolleyes.gif Słyszałam, że poród "leczy" czasami nadżerkę. icon_question.gif
KM
Ateno jest już post o nadżerkach, może informacje w nim zawarte Cię pocieszą. icon_smile.gif
edika
Też miałam nadżerkę w ciąży. 6 tygodni po porodzie miałam ją nadal, ale gin powiedział, żebym przyszła za jakiś czas (chyba po 3 mc- nie pamiętam) bo może sama zniknie. Jakoś nie mogę się do niego wybrać i nie wiem czy jest, czy jej nie ma... Nie mam żadnych dolegliwości np. obfitych upławów, które miałam 6 tyg. po porodzie icon_rolleyes.gif .

Poczytaj ten wątek o nadżerkach, o którym pisze KacperkaMama. Mnie on trochę uspokoił icon_wink.gif .

Pozdrawiam
Agnisma
Obawiam się , że nadżerkę trzeba leczyć i niestety nie ciążą.
Proponuję wymrożenie, jest bezbolesne i świetnie się potem goi.
Agnisma
Acha icon_arrow.gif NADŻERKI
Małgosia.K
Tak samo jak wy dziewczyny miałam nadżerkę przed ciążą, lekarz powiedział, że ciąża może ją wyleczyć.
Jedank nie wyleczyła i musiałam zrobić z nią porządek.
Zdecydowałam sie na leczenie laserem.
Nic nie bolało, szybko się zagoiło i mam już spokój.
Dziewczyny nie zwlekajcie,
tylko szybko do ginekologa badania robić.
pirania
A ja nie lecze.
Od 10 lat.
Nadzerka jest duza i ma sie swietnie, jak zadnych dolegliwosci z tego tytulu nie posiadam typu swedzenia pieczenia itp a cytologie robie regularnie i mam caly czas drugi stopien.
Paru ginekologow mnie namawialo na meczenie tejze nadzerki, ale bez entuzjazmu icon_wink.gif Ale skad inand wiem ze gdybym brala tabletki namawialiby mnie bardziej icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.