To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rolety

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Może któraś z Was kupowała rolety na okna na Allegro albo w internecie? Ceny w naszych firmach mnie dzisiaj zadziwiły, no nie stac mnie 29.gif . Chętnie kupiłabym na allegro, mąż sam założy, ale wolałabym od kogoś poleconego.
Tigerek
Spróbuję znaleźć, kupiłam rok temu i zero uwag negatywnych do nich, ale nie wiem, czy mam jakiś ślad transakcji...
Joanna 81
ja kupowałam, ale nie pamiętam kiedy, a odnaleźć po komentarzach nie potrafię ;( Zapytam męża kiedy to było, będzie łatwiej i wówczas dam znać.
Nasze były na wymiar, do samodzielnego montażu, niedrogie icon_wink.gif
magdosz
emi my kupowaliśmy u nich
2 tyg czekaliśmy na realizację ale zadowoleni jesteśmy.
zamawialiśmy w kasecie
takie
semi
dziękuję magdosz.

gdyby Wam się dziewczyny udało odtworzyć u kogo kupowałyście to będe wdzięczna.
w moejj miejscowości koszt rolety o szerokości 50 cm to 100 zł. na Allergo połowa...
Tigerek
Ja kupowałam od użytkownika ingarden1, poznaję po komentarzu, ale obecnie chyba ma węższą ofertę, bo teraz tej aukcji u niego nie widzę.
kejti_80
Ja zamawiałam u fill_com_pl i jesteśmy b. zadowoleni icon_smile.gif rolety na wymiar, bezinwazyjne, do tego przysłali mi próbki materiałów icon_smile.gif no i super cena icon_smile.gif
Nessi
emi poszukaj SuperSprzedawcy, czytaj komentarze. Zwróć uwagę za co są negatywy (jeszcze zbyt długie oczekiwanie na przesyłkę można znieść, ale już wadliwy towar - nie bardzo )
magdosz
my u fill_com też kiedys zamawialiśmy i też zadowoleni byliśmy, ale wtedy to takie zwykłe nie w kasecie icon_smile.gif
a Ty emi wybrałaś już coś?
semi
no nie, nie wybrałam:)

jakiś probem jest z naszym profilem okna (?? 29.gif ) i te standardowe nie pasują. Bo mają być na prowadnicach, takie bez prowadnic u nas okazały się porażką. Na razie mąż wisi na telefonie z firmą zalinkowaną przez Ciebie Magdosz:)
magdosz
to życzę powodzenia i i owocnie zakończonej rozmowy icon_smile.gif
oni Å‚adnie wszystko przycinajÄ…, robiÄ… te rolety sami chyba icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.