To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie fajne spedzic czas z dzieckiem-Kraków,okolica,malopolska

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

inezz
Dziewczyny gdzie na fajna wycieczke z dzieckiem,robi sie juz cieplej,po co siedziec w domu nienie.gif

ja wybieram sie do skansenu i miasteczka galicyjskiego w Nowym Sacz(chyba) ktos byl????poleca???

a muzeum pod Sukiennicami-lepiej same czy mozna juz z 7-letnim dzieckiem isc???

ja sie wybieram na to z mloda https://www.fastdeal.pl/platnosc/35382/1/0, cena fajna i przedstawienie tez(kolezanka z 4 latkiem byla),a nie tylko kino,a teatrzyk-troche kulktury nie zaszkodzi dziecku


prosze sie dopisywac z propozycjami
Agga
Park miniatur,dinozaurów jest obok,ale o wiele lepszy jest w Zatorze i też nie daleko.

Zależy jak duże jest dziecko,bo moja 4 latka w zeszłym roku bała się w Miasteczku Galicyjskim,a w Parku Miniatur się nudziła. Natomiast w Zatorze jej się bardzo podobało.


Fajnie jest też Muzeum Zabawek w Kielcach i Europejskie Centrum Bajek w Pacanowie.
Gosia z edziecka
CYTAT(Małpiszon @ Sat, 09 Apr 2011 - 14:57) *
,bo moja 4 latka w zeszłym roku bała się w Miasteczku Galicyjskim,

A czego sie bała? Co tam takiego było? Bo myśmy kiedyś byli i nie wyobrażam sobie, że można sie czegos tam przestraszyć...
Agga
CYTAT(Gośka z edziecka @ Sun, 10 Apr 2011 - 21:10) *
A czego sie bała? Co tam takiego było?



Przepraszam, ale teraz sobie przypomniałam,że byliśmy w miasteczku Galicyjskim(czy jakoś tak) na Mazurach icon_redface.gif . Tam ci starożytni ludzie porywali odwiedzających i wsadzali do klatek. Potem rodzina musiała odtańczyć jakiś taniec i dopiero uwolnili członka rodziny. A że złapali akurat mnie,to wpadła w taką histerię że sami mnie wypuścili i szybko uciekaliśmy,bo nie mogła się uspokoić ze strachu.
Gosia z edziecka
CYTAT(Małpiszon @ Mon, 11 Apr 2011 - 00:17) *
Tam ci starożytni ludzie porywali odwiedzających i wsadzali do klatek. Potem rodzina musiała odtańczyć jakiś taniec i dopiero uwolnili członka rodziny.

37.gif
inezz
CYTAT(Małpiszon @ Mon, 11 Apr 2011 - 00:17) *
Przepraszam, ale teraz sobie przypomniałam,że byliśmy w miasteczku Galicyjskim(czy jakoś tak) na Mazurach icon_redface.gif . Tam ci starożytni ludzie porywali odwiedzających i wsadzali do klatek. Potem rodzina musiała odtańczyć jakiś taniec i dopiero uwolnili członka rodziny. A że złapali akurat mnie,to wpadła w taką histerię że sami mnie wypuścili i szybko uciekaliśmy,bo nie mogła się uspokoić ze strachu.

oj to sie dziecko strachu najadlo
musze tez wybrac sie z mloda na wiosne,jak bedzie juz ladnie zielono do ogrodu botanicznego,tylko mloda musi sie wykurowac,bo chora
AndrzejK
Ja swojego 6 letniego syna Krystianka zabrałem do parku linowego w Podstolicach. Niedawno otwarli, ale wygląda nieźle. Najważniejsze że mały był zadowolony i dobrze się bawił icon_smile.gif
Hermia
A mój w parku miniatur przestraszył się w kinie 5d, popłakał się ze strachu.
Fajnie jest w Zatorze, obok jest też Park Mitologii. Lucjan był zachwycony.
W Parku Miniatur jest też warownia, obok chaty w których można osobiście wykuć coś z żelaza, upleść sznur, pomóc pani przy krosnach czy ulepić garnuszek. To się Młodemu podobało, bo same miniatury go nudziły.
IgaA
W taką pogodę świetnie sprawdziły sie u mnie warsztaty kulinarnego organizowane pzez Chochołowy Dwór. Dzieciaki sie nie nudzą, wręcz przeciwnie mają wielką radość z pieczenia i robienia różnorodnych rzeczy z jedzenia. Wybierzcie sie, bo naprawde warto. Zajęcia są co niedziele i są bezpłatne.
beti111
Na wycieczkę warto wybrać się też do Parku Miniatur w Inwałdzie oraz DinoZatorlandzie. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.