To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Siekacz do cebuli

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

justine1980
Zastanawiam się nad kupnem siekacza do cebuli.Używam tego warzywa wyjątkowo dużo a krojenie w drobną kostkę strasznie mnie denerwuje,bo łzy lecą ciurkiem.
Przydaje się czy raczej nie? Można tym posiekać na mniej więcej równe kawałki?
agnese
ja mam, sieka się fajnie, ale przy ilości którą ja robie wole nóż, szybciej sie myje,ale ja z tych minimalistek icon_smile.gif bo siekacz nie ejst trudny do mycia
ai trzeba trafic na dobre te noże siekające
buniaaa
ja kroję cebulki mało i dlatego nasz siekacz tylko stoi ale przydaję się do siekania orzechów do ciasta/cistek icon_wink.gif
Faktycznie ostrza muszą być ostre bo nasz dostaliśmy używany i chyba wysłużony bo sztywniejszą wartstwę cebuli już nieposieka i zostają większe kawałki.
Sali_M
CebulÄ™ "siekam" w blenderze, ale wtedy jest znacznie bardziej rozdrobniona icon_wink.gif
A najczęściej robię to i tak ręcznie.
justine1980
O blenderze nie pomyślałam a takowy posiadam muszę zobaczyć jak to wyjdzie.
Agnes-3
Siekam w blenderze albo "mezem" 06.gif
Filip_inka
Tydzien temu bylam na pokazie naczyn i urzadzen pewnej firmy i taki siekacz do cebuli kosztowal 50 euro. 30 lat gwarancji ale po co mi...
Cebule w naszej kuchni jest czesto stosowana ale na nasza trojke to jednorazowo 1-2 sztuki. Wole wtedy uzyc noza i miec kostke taka jaka lubie. I mycia chyba zdecydowanie mniej:))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.