To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hula hop

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
Czy ktoś stosował? W celach oczywiście upiększających.... a raczej odchudzających.
Jakie kupić?
Jaśminka
Ja mam icon_smile.gif Ponoć im wieksze tym lepiej, kręcić tym nie umiem, ale z każdym dniem idzie mi coraz lepiej. Kupiłam, bo widizałam efekty u mojej mamy, kręciła pół godzinny dziennie i "boczki" zniknęły icon_smile.gif W ogóle myśle, że to fajny pomysł, bo niedrogie, więc nawet jeśli się znudzi, albo się okaże, że to nie dla nas to majątku nie stracimy. Poza tym ja mam z tego frajde, a mąż jak mnie ogląda jeszcze większą icon_smile.gif Jeszcze skakanka to niegłupi pomysł.
Orinoko
Jaśminka, a gdzie kupowałaś?
Na allegro widzę jakieś hi-tech z jakimiś wypustkami masującymi... W cenie od ok. 50 zł w górę.
Obwód ma jakieś znaczenie?
justine1980
Ja mam takie
Dodatkowo je obciążyłam suchym grochem,na poczatku miałam siniaki po bokach ale po kilku dniach zniknęły.
Boczki zeszły,kręcę codziennie około pół godz,w pasie mam 10cm mniej po trzech m-cach z tym że dodatkowo zmieniłam trochę dietę.
Mafia
W żaden sposób nie umiem kręcić. icon_sad.gif Jako dziecko potrafiłam, a teraz nie.
Mam zwykłe duże z marketu z dociążeniem kaszą.
rtonka
Ja tez chcialabym miec ale nie umiem sie krecic wiec niewiem czy ma to jest sens kupowac, jak myslicie?
Orinoko
Dzięki....
Już kliknęłam 06.gif
Zobaczymy, czy mi starczy samozaparcia.
A tej kaszy/grochu ile tam wrzuciłyście?
justine1980
Orinoko ja wsypałam do dwóch przeciwległych kawałków do pełna,na początku miałam wsypane do każdego ale było dla mnie za ciężkie.
Rtonka to chyba zależy od siły zaparcia,ja też nie umiałam ale codziennie po pare minut próbowałam i się nauczyłam.
Orinoko
Liczę na to, że umiałam jako dziecko i że tego się nie zapomina.... 04.gif
Spróbuję najpierw bez wypełnienia, nie chcę się zniechęcać. 29.gif
Zuzia
CYTAT(Orinoko @ Tue, 12 Apr 2011 - 14:34) *
Liczę na to, że umiałam jako dziecko i że tego się nie zapomina.... 04.gif
Spróbuję najpierw bez wypełnienia, nie chcę się zniechęcać. 29.gif


Raczej siÄ™ nie zapomina 06.gif
Kupiłam Ali jakiś czas temu, takie dzieciowe najzwyklejsze i po wieluuuuuu latach okazało się, że pamiętam jak to się robi, tzn. kręci. 04.gif
truska
Rtonka wpadnij do mnie, pokaże Ci co i jak 06.gif
truska
Rtonka wpadnij do mnie, pokaże Ci co i jak 06.gif


A ja mam takie
https://allegro.pl/kolo-hula-hop-anion-1-z-...1559614922.html
Jestem zadowolona, choć ostatnio kurzy się w kącie.
Chyba powinnam nim od nowa zacząć kręcić.
magdosz
truska, fajne to Twoje, muszę pomyśleć i ja nad hula hop icon_smile.gif
rtonka
CYTAT(truska @ Tue, 12 Apr 2011 - 23:24) *
Rtonka wpadnij do mnie, pokaże Ci co i jak 06.gif


To kiedy moge przyjsc? Chyba ze Ty mnie odwiedzisz i wezmiesz ze soba hula hop.
rtonka
CYTAT(ladieu @ Tue, 12 Apr 2011 - 12:22) *
Rtonka to chyba zależy od siły zaparcia,ja też nie umiałam ale codziennie po pare minut próbowałam i się nauczyłam.


Super ze Ci sie udalo, ja moze tez dam rade.
Orinoko
przysłali mi hula hop, kurcze, takie właśnie z tymi wypustkami masującymi... miało być trochę inne. Pokręciłam chwilę i tak się poobijałam, że je reklamuję. Bez sensu. Na łydce mam wielkie dwa siniaki w kolorze żółtym. 37.gif Muszę kupić takie najzwyklejsze.
mim0za
CYTAT(Orinoko @ Tue, 19 Apr 2011 - 23:07) *
przysłali mi hula hop, kurcze, takie właśnie z tymi wypustkami masującymi... miało być trochę inne. Pokręciłam chwilę i tak się poobijałam, że je reklamuję. Bez sensu. Na łydce mam wielkie dwa siniaki w kolorze żółtym. 37.gif Muszę kupić takie najzwyklejsze.

Nie strasz. Ja też kupiłam pod wpływem tego wątku. Czekam na kuriera.
justine1980
Takie siniaki są normalne na początku.Też miałam przez ok.dwa tygodnie a potem zeszły i teraz już nie mam z tym problemu.Może jeszcze poczekaj z wymianą i zobacz jak u Ciebie to bedzie wyglądać.
Orinoko
Nie, sorry, nie jestem masochistką 03.gif , w dodatku łatwo się siniaczę, więc zanim je opanuję, to będę wyglądać jak ofiara przemocy domowej lub pałowania przez ZOMO 04.gif
Wolę takie najzwyklejsze, bez szykanów.
A inna sprawa jest taka, że przesłali niezgodne z zamówieniem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.