To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Butelka do karmienia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rtonka
Mam butelke lovi 250ml, do tej pory wszystko bylo ok. Ostatnio zaczela nam przeciekac tzn jak karmie Bartka to tak jakby z pod smoczka lecialo mleko, efekt jest taki ze maly caly mokry. Za kazdym razem przed podaniem butelki spradzam czy smoczek jest dobrze wsadzony. Miala ktoras z Was tak? Zastanawiam sie nad kupieniem butelki nuka szerokiej, przy starszych chlopakach ja mialam i sprawdzila sie rewelacyjne.
freskie
Ja mam chicco step up, antykolkowa, solidna z kształtem i smoczkiem dobranym do wieku.
ajakielka
Nieco się zdziwiłam, że rtonka karmi blisko czteroletniego Bartka butelką... Dobrze, że to temat sprzed 3 lat (dla Bartka oczywiście 06.gif ).
rtonka
CYTAT(ajakielka @ Sat, 24 May 2014 - 20:01) *
Nieco się zdziwiłam, że rtonka karmi blisko czteroletniego Bartka butelką... Dobrze, że to temat sprzed 3 lat (dla Bartka oczywiście 06.gif ).



Ja tez sie zdzwilam, Bartek juz dawno z butelki nie korzysta, hehehe jakas reklama chicco...
Agula9
CYTAT(ajakielka @ Sat, 24 May 2014 - 22:01) *
Nieco się zdziwiłam, że rtonka karmi blisko czteroletniego Bartka butelką... Dobrze, że to temat sprzed 3 lat (dla Bartka oczywiście 06.gif ).


Dobre, dobre też byłam zaskoczona haha 06.gif
EdytaRola
dziewczyny a kiedy pdstawilyscie butelkę całkiem? moj nie chce, odgrania rączką, w ciagu dnia daję mu więc kaszki łyżeczką, ale na wieczor wolalabym butle, ma 10 miesiecy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.