To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

o koncu swiata

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bel
https://niewiarygodne.pl/gid,13306369,img,1...riazdjecie.html

przeczytalam i jakos nie wierze ze bedzie koniec swiata
co tym sadzicie??
ewita 77
ojojoj..będzie gorąco...
paulap
o, to mam cel. Muszę do 2037 przynajmniej trzy razy zostać Mistrzem Polski w Veto.
Nie wiem w co bardziej (nie)wierzę.
Adriannna
37.gif

Edit: ...zeby nie bylo, ze wstawiam jedynie minki ;0). No, ale akurat ta wyzej wyraza wszystko co na ten temat sadze...
użytkownik usunięty
[post usunięty]
kasiunia
CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 13 Apr 2011 - 14:24) *
cytowany post usunięto

Rosa no ale po ci to kobito skoro koniec świata będzie 06.gif
grzałka
e, to jeszcze całe 24 lata, kupa czasu, nie ma co panikowac
bel
a moja lista:
- odwiedzic rodzine w USA,
- zrobic dokorat z chemii,
- urodzic 2 dziecko,
- miec wycieczke dookloa swiata z rodzina
- zobaczyc piramidy w Egipcie
- wycwiczyc angielski
- pomieszkac na hawajach

lista tez nie cala 04.gif 06.gif
Nessi
2036? A nie 2013??
03.gif

Ja nie wierzę.
Adriannna
CYTAT(Nessi ☢ @ Wed, 13 Apr 2011 - 13:35) *
2036? A nie 2013??
03.gif

Ja nie wierzę.


Eeee...to juz sie przesunelo z 2012??? Ufff...co za ulga 08.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
szantrapa
CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 13 Apr 2011 - 12:43) *
cytowany post usunięto


Przy moim obecnym trybie życia wątpię, żebym dożyła icon_wink.gif

Świetne są te wszystkie przepowiednie 37.gif

grzałka
poza tym jak w nas coś walnie to i tak zginiemy w ułamku sekund bez świadomości, że coś się stało
paulap
no nic, poczekajmy do kwietnia 2029. Wtedy będzie już wiadomo.
bel
i lubia straszyc ludzi 43.gif ale jak to jest musza cos wymyslec
tolala
Ale wyszukiwanie planetoid, których tor lotu może skrzyżować się z torem Ziemii nie jest żadnym wróżeniem z fusów czy kart, ale badaniem jak najbardziej popartym nauką.
O tej planetoidzie słyszałam niedawno. Coś mi się obiło o uszy, ale nie wiem, czy było to wiarygodne źródło informacji.Wiecej natomiast słyszałam o planetoidzie, która rzeczywiście leci na nas, a do zderzenia ma dojść, jeśli dobrze pamiętam, w przyszłym stuleciu. Pan profesor opowiadający o tym w audycji radiowej, mówił, że lepiej wtedy nei przebywać na tereni Portugalii, bo planetoida ma uderzyć w ocean atlantycki i wywoła falę tsunami icon_wink.gif.


Nessi
CYTAT(Adriannna @ Wed, 13 Apr 2011 - 14:37) *
Eeee...to juz sie przesunelo z 2012??? Ufff...co za ulga 08.gif

O Rany,faktycznie! Przecież nawet taki film oglądałam 03.gif
As-ia
CYTAT(tolala @ Wed, 13 Apr 2011 - 14:58) *
Pan profesor opowiadający o tym w audycji radiowej, mówił, że lepiej wtedy nei przebywać na tereni Portugalii, bo planetoida ma uderzyć w ocean atlantycki i wywoła falę tsunami icon_wink.gif.

muszę chłopa nagnać,żeby arkę zaczął budować (w razie czego 29.gif )


naoglądałam się ostatnio 2012
Adriannna
CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 13 Apr 2011 - 13:43) *
cytowany post usunięto


W tym roku tez ma byc??? O matko, a ja taka nieprzygotowana!
Adriannna
CYTAT(As-ia @ Wed, 13 Apr 2011 - 14:15) *
muszę chłopa nagnać,żeby arkę zaczął budować (w razie czego 29.gif )
naoglądałam się ostatnio 2012


Jak by co to ja sobie rezerwuje jedna kajute. Moze byc bez zbednych wygod. Jakos sie przemeczymy 29.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 13 Apr 2011 - 12:24) *
cytowany post usunięto


Ja bardzo przepraszam, ale nie umiem się powstrzymać. I też opatrzę wyłącznie emotem pijak.gif
xxyy
CYTAT(Adriannna @ Wed, 13 Apr 2011 - 15:30) *
Jak by co to ja sobie rezerwuje jedna kajute. Moze byc bez zbednych wygod. Jakos sie przemeczymy 29.gif


Adrianna ale Ty tak pochopnie nie rezygnuj z klasy luksus, bo nie wiadomo, ile na tej arce trzeba bedzie siedziec. I to z dziecmi !
W takiej ciasnej kajucie z kilkulatkiem , juz jestem zmeczona na sama mysl 29.gif
Zelda
Ja słyszałam,że teraz w maju 21 ma być koniec świata.tata mnie u,świadomił jak mu powiedzaiłam,że na zlot planuję jechać.Kurczę musze już piątek w takim razie,żeby nie było,że na zlocie nigdy nie byłam.
a jak w tym roku nie będzie to ja tez musze pare rzeczy:
-wybudować dom
-pojechać w kilka miejsc
-wygrac w totolotka
-wyremontowac nasze schronisko dla zwierząt
-kupić psa,a najlepiej dwa
-no i w końcu zdac na prawo jazdy
As-ia
CYTAT(Adriannna @ Wed, 13 Apr 2011 - 15:30) *
Jak by co to ja sobie rezerwuje jedna kajute. Moze byc bez zbednych wygod. Jakos sie przemeczymy 29.gif

to Ja robię rezerwacje jakby co 06.gif

CYTAT(maja2006 @ Wed, 13 Apr 2011 - 15:55) *
Ja słyszałam,że teraz w maju 21 ma być koniec świata.t

ojej to Ja nawet nie zdążę opić imienin 24-tego 32.gif ,ale za to będę już po urodzinach i to jest pocieszające 06.gif
szantrapa
CYTAT(As-ia @ Wed, 13 Apr 2011 - 14:20) *
ojej to Ja nawet nie zdążę opić imienin 24-tego 32.gif ,ale za to będę już po urodzinach i to jest pocieszające 06.gif



Ja moje imieniny zdążę 03.gif
OT As-ia 100 lat dla Luizy od Oliwki 02.gif

edit.: nieee, też nie zdążę, gdzie ja mam głowę. No nic, imieniny trzeba opić wcześniej icon_biggrin.gif
sylwia65
CYTAT(bel @ Wed, 13 Apr 2011 - 13:30) *
- zobaczyc piramidy w Egipcie


To sie spiesz, bo sie powoli rozpadaja 06.gif
Choco.
CYTAT(maja2006 @ Wed, 13 Apr 2011 - 15:55) *
Ja słyszałam,że teraz w maju 21 ma być koniec świata.


O nie...poczekajmy chociaż do końca maja, bo chcę dożyć 30-tych urodzin, na które od dawna czekam. A potem niech się dzieje, co chce.
~Luna~
No to kochaniutkie, musicie się pośpieszyć z Waszymi planami, bo koniec świata jest bliżej niż myślicie - już w tym roku 02.gif
Koniec świata 21 maja 2011r.
Został tylko miesiąc ...
mari_emzet
CYTAT(Choco. @ Wed, 13 Apr 2011 - 15:43) *
O nie...poczekajmy chociaż do końca maja, bo chcę dożyć 30-tych urodzin, na które od dawna czekam. A potem niech się dzieje, co chce.


od 30lat prawie icon_razz.gif

Mówicie, że koniec jest bliski? Kurczę, muszę sobie wygospodarować 3 dni. Ostatni temat mnie wciągnął, i od kilku dni myślę,
jakbym te 3 dni wykorzystała. Trzeba szybciej myśleć ... i wykorzystać icon_razz.gif
As-ia
z góry przepraszam za OT icon_wink.gif

CYTAT(szantrapa @ Wed, 13 Apr 2011 - 16:32) *
OT As-ia 100 lat dla Luizy od Oliwki 02.gif

dziękuję w imieniu Luizy i najlepsze życzenia dla Oliwki od Nas icon_wink.gif

my na szczęście już po imprezce

magdosz
O tej planetoidzie była mowa w teleekspresie jakiś miesiąc temu 29.gif
Kiedyś uderzyła to i teraz może, 06.gif chociaż ja wolałabym o tym nie wiedzieć 37.gif
pirania
zadna planetoida nie jest odpowiedzialna za wymieranie kredowe. Stan wiedzy jest taki ze wymieranie zaczelo sie na skutek zmozonego wulkanizmu a przyspieszylo przez mateoryt. ale dinozaury zaczely miec przegwizdane juz jakis czas wczesniej- kilkadziesiac tysiecy lat wczesniej conajmniej...
magdosz
pożyjemy, zobaczymy.. a oglądałyście kiedyś program o wybuchu superwulkanu?? który podobno w Yellowstone (a raczej pod) się znajduje?

tolala
CYTAT(pirania @ Wed, 13 Apr 2011 - 20:49) *
zadna planetoida nie jest odpowiedzialna za wymieranie kredowe. Stan wiedzy jest taki ze wymieranie zaczelo sie na skutek zmozonego wulkanizmu a przyspieszylo przez mateoryt. ale dinozaury zaczely miec przegwizdane juz jakis czas wczesniej- kilkadziesiac tysiecy lat wczesniej conajmniej...



A to inna sprawa.
ŁĄczenie historii człowieka z historią wybuchów wulkanów też daje ciekawe rezultaty.

Superwulkan rzeczywiście tam się znajduje i jak na razie śpi sobie spokojnie.
Tak samo jak Nowy Jork na swoich licznych uskokach.

Generalnie potęga Ziemi jest ogromna.
Dirty Diana
To ja muszę:
1. Nauczyć się grać na gitarze.
2. Zaśpiewać publicznie (a wiem, jaki mam głos....Jak słowik, co krowy dusi...).
3. Poznać pięknego Włocha oraz Hiszpana i dogadać się z nimi w ich ojczystych językach.
4. Napisać książkę.
5. Zacząć poznawać Europę podróżując.
6. Zacząć uprawiać karate lub inną sztukę walki.
c.d.n...
pirania
jesli na ziemi sie cos zacznie dziac w sensie superwulkanu np. to tez bedziemy miec przegwizdane i zanim wymrzemy jako szczyt lancucha troficznego- troche czasu nam to zabierze.
Filip_inka
CYTAT(Kaelsa @ Thu, 14 Apr 2011 - 21:05) *
(a wiem, jaki mam głos....Jak słowik, co krowy dusi...).


Litosci, gardlo chore, nos zatkany ale jak zaczelam sie smiac z ta swoja chrypka to m sie zbudzil, a tv 'ogladal" 04.gif

As-ia to ja tez rezerwuje ale ta lepsza klase jak radzi Leni.

21 maja ma byc "kolejny" koniec? O to na zlocie w milym towarzystwie 29.gif

Zdecydowanie jednak wolalabym aby nastapil w pozniejszym terminie, bo w planach ale niestety nie najblizszych mam do zobaczenia Machu Picchu i kilka innych miejsc.
Lutnia
CYTAT(maja2006 @ Wed, 13 Apr 2011 - 15:55) *
Ja słyszałam,że teraz w maju 21 ma być koniec świata.


Teraz to piszesz????
Gdy już zapłaciłam kwietniowe raty kredytów???

... a w EMPiKu jest tyle rzeczy, które mogłabym za te pieniądze kupić...
Nessi
CYTAT(szantrapa @ Wed, 13 Apr 2011 - 16:32) *
Ja moje imieniny zdążę 03.gif
OT As-ia 100 lat dla Luizy od Oliwki 02.gif

edit.: nieee, też nie zdążę, gdzie ja mam głowę. No nic, imieniny trzeba opić wcześniej icon_biggrin.gif

Uświadomiłaś mi właśnie, że ja też nie zdążę 21.gif


btw
Znalazłam, że Magdalena obchodzi imieniny również 13 maja, wiec trafiłyśmy idealnie 04.gif
(choć zawsze obchodziłam 29 maja)

szantrapa
CYTAT(Nessi ☢ @ Fri, 15 Apr 2011 - 07:09) *
Uświadomiłaś mi właśnie, że ja też nie zdążę 21.gif
btw
Znalazłam, że Magdalena obchodzi imieniny również 13 maja, wiec trafiłyśmy idealnie 04.gif
(choć zawsze obchodziłam 29 maja)



O 13-tym nie słyszałam. 27, 29 maja, potem 22 lipca, ni chusteczki się nie wyrobię, zaczynam już świętować icon_biggrin.gif
Może czas spakować swoje najważniejsze rzeczy, jakby trzeba było migiem na arkę się przenosić icon_wink.gif 29.gif 37.gif
Nessi
Znalazłam tutaj 03.gif
https://halloween.friko.net/imieniny/Magdaleny


A Arkę już któraś z Nas miała budować, wiec myślę, że dla forumek miejsce się znajdzie icon_wink.gif
szantrapa
CYTAT(Nessi ☢ @ Fri, 15 Apr 2011 - 07:22) *


To mogłam świętować 10 kwietnia, załapałabym się na tort mojej Olki 37.gif 03.gif

BTW powinno się obchodzić pierwsze wypadające po urodznach, tak? No to 10 kwietnia jest idealnie 03.gif


CYTAT(Nessi ☢ @ Fri, 15 Apr 2011 - 07:22) *
A Arkę już któraś z Nas miała budować, wiec myślę, że dla forumek miejsce się znajdzie icon_wink.gif



No tak, ale trzeba być spakowanym, jesteś w stanie złapać w minutę wszystkie wartościowe rzeczy? Lepiej się wcześniej przygotować 29.gif
Nessi
CYTAT
BTW powinno się obchodzić pierwsze wypadające po urodznach, tak?

Poniektórzy uważają, że tak, niektórzy, że samemu można sobie wybrać. Ja skorzystałam z drugiej opcji icon_wink.gif
CYTAT
No tak, ale trzeba być spakowanym, jesteś w stanie złapać w minutę wszystkie wartościowe rzeczy?

Jak na porodówkę pędziłam, to uwinęłam sie dosyć szybko. Myślę, że i tym razem by tak było 03.gif
mim0za
Mówicie, że 21 maja koniec świata? A my zaczęliśmy ocieplać dom. Może lepiej za te pieniądze pojechać w jakąś szaloną podróż.
Fragosia
Jaki 2037, 2012 czy też 2011!!!! Ja sobie wypraszam .....

Cyganka powiedziała mi że dożyję 82 lat, więc jeszcze troche zostało 29.gif

Najwcześniej to bedzie 2057 r 06.gif

Ja cygance wierze i tego sie dziewczynki trzymajmy - no chyba że będe dryfowac na tej Arce przez 20 lat 37.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.