To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co warto kupić w Tchibo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Właśnie mają przecenę na letnie ubrania dziecięce. Kupiłam Leosiowi koszulki - 2 sztuki za 20 zł, i spodenki - 25 zł. Lubię jakosć Tchibo, dobrze się te ubrania nosi.
szantrapa
Ja też bardzo lubię. I kocham ich jagodowy kolor icon_smile.gif
semi
dziewczęce też mają teraz ładne letnie, tylko my już mamy za dużo;)
grzałka
większość w zasadzie, tylko, że oni mają rzutami- ma świetne rękawice narciarskie, polar, dzieci miały kombinezony
jedyne, co się nie sprawdziło to buty zimowe (takie z teflonem)- rzepy fatalnie trzymały
grzałka
dubel
anax
Włąsnie dostałam dziś paczkę.
kupiłam sobie sukienkę brązową letnią ,bluzkę białą z kołnierzykiem i skarpetki dla Karoli 5szt Też lubię tą firmę ale czekam na promocje i wyprzedaże.
rysa154
ja polecam kombinezon zimowy.
Elak
Ja polecam śpiworki dla dzieci do spania. Są fajne, bo rosną z dzieckiem (dla maluszków podpina się w połowie). Kupiłam Kornelkowi jak był malutki a śpi w nim nadal Kornel ma 2 i 5 miesięcy. Dzięki temu śpiworkowi nie musiałam wstawać i nakrywać dziecka w nocy. Ciepły jak kołderka, przestronny.
anax
To ja zapytam czy Kupujecie u nich w sklepie kawę tą pitą na miejscu.która wam najbardziej smakuje.Ja jeszcze nie próbowałam a mam kupon -70% i chciała bym jakąś spróbować.
Madziulek
Pijam wylacznie kawe espresso z Tchibo bo mam ekspres do kawy Tchibo cafisimo. Jest przepyszna.
Zelda
anax,piłam latte i było okropne.
Laluna
Właśnie chciałam napisać, że te ekspresy są super. Moje koleżanki i bratowa mają i super sprawa dla osób, które nie są wielkimi smakoszami kawy ale lubią czasem się jej napić i uraczyć gości fajnie podaną kawką. Co do jakości i smaku, to średnia, wiadomo- dobry ekspres kosztuje 4 tysiące złotych!!!

Ja lubię bardzo dodatki do domu, zwłaszcza kolorowe klamerki - spinacze do prania. Bardzo dobra jakość- mam już ponad rok i żadna się nie połamała. Kupiłam też koszyki wiklinowe do łazienki na drobiazgi- również bardzo dobre jakościowo.

Mój Luby kupił rękawiczki zimowe na narty i również bardzo sobie chwali!
odynka
ja mam kurtke zimowa juz 4 lata i kocham ja:) mam teraz tez piekna jagodowa kurtke wiosenna i mamy kilka ubran moja mama kupuje w tchibo czesto - bardzo fajne jakosciowo rzeczy:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.