To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

do burek o bicomie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ulcia i Julcia
Pisałaś, że odczuliłyście się Bicomem. Jakie występowały u Was objawy i rzeczywiście ustąpiły po odczulaniu? Czy Bicom potwerdził Wasze podejrzenia? Czy można odczulać na coś, czego Bicom nie wykrył?
burek
Emi reagowała na to co ja zjadłam potwornym ulewaniem, a w skrajnych przypadkach wymiotami. Oprócz tego oczywiście śluzowate kupy i pęknięcia w zgięciach ciała (za uszami, pod pachami, pod kolanami). Objawy całkowicie ustąpiły po odczulaniu z tym, że byłam na ścisłej diecie dwa tygodnie przed odczulaniem , w trakcie i dwa tygodnie po. Ta dieta jest bardzo ważna. My nie robiliśmy testów bicomem tylko oparliśmy się na obserwacji i eliminacji poszczególnych alergenów. Niestety ta metoda wiąże się z dietą- koszmar, czyli ryż + indyk+ jabłka i powolnym wprowadzaniu nowości. Czy można odczulać coś czego nie wykrył bicom, tego nie wiem. Proponuję telefon do fachowca. Jeśli nie masz służę uprzejmie, ale na priv coby reklamy nie robić.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z alergią.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.