To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

chrypka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamuśka81
Syn od ok tygodnia ma chrypkę, kataru i kaszlu brak, jest zupełnie zdrowy.
Nie wiem czy biec do lekarza czy nie. Nie chcę wyjść na panikarę, ale po ostatnich doświadczeniach szpitalnych z córką drżę na samą myśl o jakiejkolwiek infekcji.
Może ktoś mi coś doradzi?
dorsim
nie sądzę byś wyszła na panikarę, normalnie idź do lekarza, obejrzy mu gardło i będziesz wiedziała co i jak. ja na pewno bym poszła.
po co masz się stresować.
marghe.
Iśc nie zaszkodzi.
W tzw międzyczasie możesz mu podać Isla Mint / Cassis do ssania (zapytaj czy 4 latki moga toto brać) albo coś homeopatycznego
I miód z ciepła wodą i cytryną do picia. O ile nie jest uczulony
szantrapa
CYTAT(marghe. @ Tue, 19 Apr 2011 - 13:11) *
W tzw międzyczasie możesz mu podać Isla Mint / Cassis do ssania (zapytaj czy 4 latki moga toto brać) albo coś homeopatycznego



Mogą. Moje własnie się zajadają 48.gif
Moja Olisia taką chrypkę ma nawet półtora miesiąca po chorobie, nigdy nie miewała, miewa od września, odkąd poszła do przedszkola, lekarka nie widzi powodu do obaw, twierdzi, że część dzieci przedszkolnych tak ma i wyrasta. Mnie też niepokoi.
Mafia
Chrypka może być objawem alergii. Taką przyczynę wykluczasz?
UU mnie przy chrypce jest isla do ssania i siemiÄ™ lniane do picia.
magdosz
patti ja bym poszla, pamiętam jak dwa lata temu w zimie miałam taką właśnie chrypkę przez ponad tydzień i nic poza tym a któregoś dnia obudziłam się z gorączką i takim bólem gardła, jakby mnie ktoś dusił okazało się, że mam zapalenie krtani.
muszka06
Moja córka (też przedszkolak) ma chrypkę od kilku dni. Byłam u lekarza. Powiedział mi tak: może mieć zapalenie krtani, ale przy zapaleniu krtani jest zawsze kaszel. Więc jeżeli w ciągu kilku dni dojdzie jej kaszel to mam przyjść jeszcze raz i wtedy da antybiotyk. Ale puki co mam jej dawać tabletki do ssania zamiennie z syropem, takie bez recepty plus klemastyna, ponieważ jest wiosna może ją coś uczulać. I chyba tak jest bo po tej klemastynie zaczęło jej przechodzić.






magdosz
ja nie miałam kaszlu przy zapaleniu krtani, tzn nie miałam przy tej chrypce potem dopiero jak gorączki dostalam to szczekałam jak pies icon_sad.gif
mamuśka81
Chrypka jest nadal, może ciut mniejsza. Do lekarza nie idę na razie bo boję się w te zarazy wchodzić 29.gif . Zapisałam się na wtorek i jeśli nie przejdzie to pójdę.
Daję mu w razie czego syrop przeciwzapalny (Lipomal chyba), wit C i syrop prawoślazowy, dzis zrobiłam mu też inhalację z soli fizjol. (mam nadzieję, że to nei zaszkodzi).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.