To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry sklep z bielizną we Wrocławiu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

karoleenka
Poszukuję sklepu z bielizną i bynajmniej nie mam na myśli ilości firm, wzoru i koloru...dobrego tzn takiego gdzie jakaś kompetentna Pani poradzi mi jakie staniki mam kupić. Mój biust potrzebuje fachowej rady blagam.gif 37.gif 29.gif
Czy spotkałyście się w ogóle we Wrocławiu z taka pomocą w sklepie z bielizną ?
wiem, że w Warszawce taki świetny sklep mają a właściwie z świetną Panią , no i mi się zamarzyło uzupełnić bieliznę o w końcu dobrze dobrane staniki.
Mafia
We Wrocławiu masz Onlyher i Millę (ta ma dwa sklepy). Osobiście wolę Onlyher i ten serdecznie polecam (ul. Wł. Jagiełły 3/7). Onlyher ma też sklep internetowy, możesz przeglądnąć częściowo asortyment.
karoleenka
Dzięki mafia- wybiorę się w takim razie na Jagiełły
ale rozumiem, że Panie właśnie są tam kompetentne - bo mi generalnie o asortyment tak nie chodzi jak o Panie doradzające co do odpowiedniego rozmiaru i fasonu.
Mafia
Tak, Panie są świadome swoich zadań i doradzają fantastycznie. Kupowałam i w stacjonarnym i internetowym sklepie i bardzo polecam.
Jeśli się nie potrafi samodzielnie dobrać stanika, to Panie pomagają, najpierw mierzą, potem proponują różne modele. Oceniają też jak leży stanik i czy jest prawidłowo założony. icon_smile.gif
kuna87
Ja ostatnio kupowałam w sky towerze.
SKlep siÄ™ nazywa Esqiu czy jakoÅ› tak.
A teraz jeszcze przecenÄ™ majÄ… na starÄ… kolekcjÄ™
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.