To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czas przed komputerem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oreiro.
Zastanawiam się ile czasu dziennie spędzacie przed komputerem?
Nie chodzi mi o pracę, bo księgowe mogą i 7 - 8 godzin klepać, ale o takie siedzenie dla samych siebie, dla przyjemności, np na maluchach czy innych stronach lub grając w gierki?
Małgoś.dz
Nawet nie potrafię określić czasu spędzonego na "rozrywce komputerowej".
Praktycznie kompa mam włączonego przez cały dzień, z wyłączeniem jakiś dwóch godzinek, gdy idę z Kubusiem na spacerek (i/lub zakupy).
Tyle, że nie siedzę non- stop przed monitorem. Odchodzę by posprzątać, ugotować obiad, zająć czy pobawić się z Kubusiem, itp.
W międzyczasie jeszcze na kompie jakieś projekty robię.
Ot, bez kompa - ani rusz. icon_wink.gif
Monisia
Ja podobnie ja Małgosia...
Komputer mamy włączony praktycznie przez cały dzień , wyłanczam gdy na spacerek idziemy.Dochodzę do niego co jakiś czas, przeglądam maluchy, pocztę itp.W międzyczasie gotuję, sprzatam , zajmuję się dziewczynkami itp.
Trudno więc okręślić mi ile godzin spędzam przed komputerem.
Mąż ciagle coś ściąga.... więc komp chodzi prawie non-stop.
Izunia
U mnie tak jak u koleżanek. Komputer włączony cały dzień. W międzyczasie sprzątam, gotuje obiad, zajmuje się dziećmi. Gdy ja opuszczam miejsce przy komputerze wink.gif to siada mój mąż lub syn.
Nie potrafię określić ile czasu spędzam przed monitorem icon_lol.gif
Nie gram w gierki, raczej serwuję po internecie icon_biggrin.gif Przeglądam maluchy (choć rzadko pisuję) i inne fora, ciekawe stronki, sprawdzam pocztę.
jagoda1976
Trudno jest powiedzieć ile siedzę przed kompem, bo cały czas jest włączony ale ja nie siedzę cały czas. W pracy pracuję też przed kompem i jakoś tak myślę, że ok. 6 godz., a może więcej, nie wiem.

Pozdr. Jagoda
Agnisma
Najgorsze jest uzależnienie icon_confused.gif icon_wink.gif
Komputer odpalamy około 8:30, wyłączamy po 23:00. Drobna przerwa na spacer(1,5h).
Dochodzę do niego co chwila i coś dopisuje, sprawdzam pocztę... myślę , że lekko spędzam około 10h. icon_cool.gif
Beata Białystok
Czy czas spędzony w pracy na maluchach też mam liczyć? wink.gif
Jeżeli nie, to po pracy spedzam przy komputerze zwykle od 2 do 4 godzin, w weekendy zazwyczaj około 6 godzin dziennie.
Anetka
Ja natomias jestem przy kompie wtedy gdy mój Dacjanek śpi, czyli jakies dwie do trzech godzin dziennie.
i.
Ja też mam komputer włączony cały dzień icon_rolleyes.gif ale nie siedzę przy nim cały czas wink.gif
Libi
Jak wracam z pracy to od razu komputer idzie w ruch. Teraz to więcej na nim przygotowuję materiały do szkoły, ale w między czasie zaglądam na maluchy i na takiej przyjemności komputerowej (bo w gierki nie gram) schodzi mi od dwóch do trzech godzin (wieczorem).
Muszę przyznać, że uzależniłam się icon_redface.gif
Marta_B
CYTAT(ilka)
Ja też mam komputer włączony cały dzień icon_rolleyes.gif ale nie siedzę przy nim cały czas icon_wink.gif

Ja też, ale czasem mnie podsiądzie mąż, albo synuś icon_smile.gif
mamaMichałka
Zaznaczyłam opcję godzinkę lub dwie.Udaje mi się usiąść do komputera tylko jak Michał śpi,najczęściej wieczorem.W ciągu dnia brakuje czasu.

Pozdrawiam
Monika.
Mika
Góra 3-4 godziny i to dopiero jak dzieci wieczorem pójdą spać icon_biggrin.gif
maja03
Ja to przed kompem spędzam 4-6 godzin icon_redface.gif . A często gęsto nawet więcej !!

Wiem, że to niezdrowe i w ogóle. Ale oprócz miłego sobie gadania to jeszcze często sobie jakies fuchy robię i czas leci ........
Natasha
Komp mamy włączony cały dzień, pracujemy przy nim, bawimy się, ściągamy. Nie liczę czasu ile siedze przy nim, ale bedzie ok 2- 3 godzinki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.