To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Soczewki kontaktowe kolorowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lutnia
Od jakiegoś czasu noszę wyłącznie jednodniówki. Komfort w porównaniu z soczewkami miesięcznymi jest dla mnie nieporównywalny.

Do miesięcznych już na pewno nie wrócę.

Nie mogę jednak znaleźć na rynku soczewek jednodniowych, które jednocześnie zmieniają/podkreślają kolor tęczówki.
Źle szukam czy takich po prostu nie ma?


Cleo
A jakiej firmy masz te jednodniowki? Kiedys -ze 2 lata temu chyba-próbowałam, ale porzuciłam- oprócz kosztów, miałam klopot duży z ich zakładaniem...
Lutnia
J&J
NoszÄ™ na zmianÄ™ True Eye i Moist.

True Eye zakłada (i zdejmuje) się trudniej, ale o wiele lepiej dbają o oko (są z jakiegoś specjalnego materiału), Moist - na oku są nornalne, za to zakładanie i zdejmowanie jest prostsze.

Tyle, że one są bezbarwne a ja chcę koloru icon_smile.gif
naples
Nosiłam kiedyś miesięczne, byłam zadowolona, ale jednak wróciłam do zwykłych.

Z jednodniowych kolorowych sÄ… napewno FreshLook One Day icon_wink.gif

https://www.bezokularow.pl/i98_freshlook_on...CFYYOfAod1hwc6Q
lena77
ja z freshlooka, ale 3 miesiecznego, mialam blue. bardzo ladnie podkreslal kolor oczu.
Dorotka
Lutnia J&J ma soczewki kolorowe dwutygodniowe, podkreślające kolor oczu i zmieniające. Tylko one są produkowane na starym materiale ACUVUE tutaj o nich poczytasz
Jednodniowe kolorowe soczewki ma CIBA VISION według mnie tylko podkreślają kolor oczu i nie wiele go zmieniają. Śliczne kolory ma linia Freshlook Dimensions i Focus Softcolors tylko te ostatnie są całe barwione i niektórzy pacjenci nie mogą się przyzwyczaić do zmiany koloru widzenia, które według mnie jest bardzo delikatne. Te dwie ostatnie pozycje to soczewki miesięczne. W dobrych gabinetach okulistycznych powinni mieć szereg próbek do mierzenia abyś mogła wybrać właściwe a także takie które lekarz określi jako najlepiej leżące na Twoim oku icon_smile.gif
Lutnia
Naples - dziękuję, jednak 300zł/m-c to dla mnei zbyt dużo. Mam nadzieję, że znajdę coś do 200zł (za jednodniówki bezbarwne płacę ze zniżką 170zł/m-c).

Dorotka - z tym, że nie chcę już innych niż jednodniowe. Używałam kiedyś tych dwutygodniowych o których piszesz i czasem rwały mi się już po tygodniu. To także inny komfort noszenia niż jednodniówki.
Rozbestwiłam się icon_smile.gif
Dorotka
Spróbuj z Ciba Visionjednodniową o teraz doczytałam, że Naples też Ci je proponuje icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.