To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Domki okolice Mierzei Wiślanej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Artola
Szukam fajnego miejsca, najchętniej domków, w okolicy Jantaru, Stegny itp. Najchętniej gdzieś na uboczu, miejsce przyjazne dzieciom, w fajnej cenie.
Znacie coÅ› godnego plecenia w tej okolicy?
okko
Ja moge polecic ale na drugim koncu Mierzei- w Piaskach bylismy tam 3 razy
zilka
Ja się podepnę bo też szukam i WIEM, że szukanie na lipiec w maju to jest późno.
bumbum
okko możesz podać namiary na to gdzie wy byliście.

Czytałam że Mierzeja Wiślana zeszła trochę na psy-to prawda?Nigdy tam nie byłam a szukam czegoś niedaleko.Moje dziecko dość rozrywkowe jest i boję się czy aby tam za nudno jej nie było
okko
ja polecam Mierzeje- poza Krynica własnie tym którzy sie lubia nudzic i nie lubia tłumów ludzi- dlateg my wybieralismy Piaski bo cicho i nudno icon_smile.gif
agniesia :)
okkko czy i ja mogę poprosić o namiary na Piaski? Z góry dziękuję icon_smile.gif
Artola
Okko, podaj namiary! Mnie się właśnie marzy urlop: nudno i cicho 06.gif Wypuszczam dzieci na ogrodzony teren, sama na leżaczek i luzik 06.gif Znalazłam takie cos koło Jarosławca, ale od nas to dość daleko. Mierzeja bliżej o jakieś 100km, co przy trzylatku w samochodzie ma znaczenie icon_wink.gif
agniesia :)
A jeszcze lepiej by było pusto cicho i baaaardzo blisko morza icon_smile.gif
oliweczkas
Dwa lata temu byliśmy w Jantarze-domek super, nowiutki, cena przystępna. Jedyny mankament to to że do plaży koszmarnie daleko przez las, po schodach, z górki pod górkę-jakieś 30 min drogi. Z manelami plażowymi to średnio miłe było. Pogoda na mierzei jest 100% tam praktycznie nie pada.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.