To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bolÄ…ce stopy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka Kamila
bolą mnie stopy, do tego stopnia ze prowadzenie samochodu sprawia mi ogromny bół, nie chodzę z dzieciakami na spacery tylko wychodzę na ogródek, od razu siadam bo bolą mnie stopy fatalnie,
od kiedy pamiętam mialam modzele odciski czy jak to się nazywa, ale one tylko były a teraz te miejsca czuję nawet kiedy siedzę kiedy kładę się spac, no ciągle, nawet teraz siedzę ze stopami w zimnej wodzie zeby sobie ulżyć. Stopy bolą całe ale najbardziej duże paluchy i ta częsc podeszy zaraz za nimi, butów na obcasach nie miałam ubranych chyba od 4 lat no moze 3 razy w tym czasie miałam , na slubie swoim i szwagierki. poszłabym z tym gdzieś ale nawet nie wiem gdzie.
a w ogóle to nie wiem czy to ma jakis związek ale kręgosłup tez mnie boli i dzisiaj rano szumiało mi w uszach ( chyba zaczynam wariowac)
As-ia
Odnośnie stóp to wydaje mi się,że powinnaś pomyśleć o wizycie u ortopedy

CYTAT(Agnieszka Kamila @ Mon, 09 May 2011 - 23:08) *
dzisiaj rano szumiało mi w uszach ( chyba zaczynam wariowac)

szumy w uszach często pojawiają się przy problemach z szyjnym odcinkiem kręgosłupa,sama tego doświadczam
viki.
A czy z tymi stopami coÅ› siÄ™ dzieje? Znaczy puchnÄ…, nie wiem - jakieÅ› odciski...
Ja to po sobie, zaczęło się od stóp - śródstopia dokładnie, a zdiagnozowali Reumatoidalne zapalenie stawów.
Ewcia!
podagra?
Agnieszka Kamila
tak mam odciski, nieduże ale jednak, tylko ze nie na palcach a palce tez bolą tzn tylko duże paluchy, raczej nie puchną a jejsli tak to nieznacznie, np teraz po nocy nadal bolą a jeszcze nic nie zrobiłam poza butelką mleka dla malucha, nie wyglądją na spuchnięte ale czuję jakby były

czyli co ortopeda?
viki.
Ja bym zrobiła jakieś reumatoidalne odczyny - ASO, AntyCCP badania z krwi.
Natalii83
Wydaje mi się, że z takim problemem najlepiej udać się do specjalisty podologa albo specjalistycznego gabinetu kosmetycznego, jest też naprawdę cała gama kosmetyków, które może nie uleczą od razu problemu ale pomogą zadbać o stopy co z pewnością przyniesie uczucie ulgi...
Gruszka
Ja tez stawiam na problem z kręgosłupem - moja mama miała identyczne objawy, bóle stóp, bóle głowy, mroczki - wszystko przec ucisk jakichs kręgów.
Tigerek
Zaczęłabym od rodzinnego i badania na poziom mocznika i test w kierunku podagry - nie pamiętam, który to czynnik.

Druga opcja to skierowanie na rtg stopy i do ortopedy.

Spróbuj smarować naproxenem w żelu, przeciwzapalny, niezależnie czy to zapalenie stawu, ścięgna czy od podagry; na podejrzenie podagry także dostawałam naproxen, tyle że w tabletkach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.