To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cerazette i krawienie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

evi
prosze podpowiedzcie

czy to już okres wrócił (rodziłam 8 tygodni temu) czy to krwaweinie na skutek przyjmowania tych tabletek.
a moze jeszcze co innego - brałam globulki dopochwowe na jakies bakterie.

a wygłądało to tak: zaczęlam przyjmowac jednoczesnie te globulki i tabletki anty i po tygodniu zaczełam podkwawiac, a trzeciego dnia juz krwawić jak przy miesiączce.
dzić czyli ósmego dnia od pierwszego krwawienia krwawienie ustaje.

no i co to może byc?
kasiarybka
Evi, kiedy karmiłam Weronikę tez przyjmowałam Cerazette i też miałam takie właśnie krwawienia, plamienia.

Poczytaj dokładnie ulotkę, tam jest info. o tym, z tego co pamiętam.

Wszystko siÄ™ ustabilizowalo po jakichÅ› trzech miesiÄ…cach.
burek
Ja odstawiłam cerazette po trzech miesiącach krwawienia. Bez sensu faszerować się chemią, skoro i tak nie można z tego korzystać. icon_wink.gif

bur
i.
Ja też krwawiłam przy braniu Cerazette kilka dni w środku cyklu.
jl101
czesc,
ja tez mialam na poczatku przyjmowania plamienie, ale tylko ten jeden raz a biore juz rok. przeczekaj.
pozdr
justyna
Joanna 81
Dziewczyny odświeżam wątek, bo nie chciałabym zakładać niepotrzebnie nowego, a mam pytanie

Jestem 3 miesiące po porodzie ( cesarskie cięcie ), najwyższy czas pomyśleć o antykoncepcji.
Byłam u gina i mam tabletki Cerazette. Przeczytałam ulotkę i nic nie znalazłam na temat zażywania, gdy nie pojawiło się jeszcze krwawienie po porodzie.

- Czy muszę czekać aż krwawienie się pojawi i dopiero zacząć je brać czy mogę już zacząć ( bo kto wie kiedy ten @ się pojawi ) ??????
- Czy któraś z Was zaszła w ciążę stosując te tabletki ???
- Jak można zacząć brać je już, to powiedzcie mi ( to głupie pytanie, ale chciałabym mieć pewność ) jeśli dziś jest środa, to zaczynam od trzeciej tabletki, na której jest oznaczenie " śr " ???

oliweczkas
Cerezette można zacząć przyjmować w dowolnym momencie. Ja brałam te tabletki pół roku. Było super bo okresu wogóle w tym czasie nie miałam.
Natalia997
Hej!
Mam pytanko odnośnie tych tabletek. Brałam je 13 miesięcy, wszystko było mniej więcej ok, raz miała baaardzo dłuuugie krwawienie, ale jakoś je przetrzymałam icon_smile.gif
Dwa tygodnie temu odstawiłam je. Zaraz po tym dostałam "normalnego" @ (tzn tak mi się wydawało), skończył się a za pięć dni znowu to samo ;/ i to że tak powiem w lejących się ilościach. Masakra. Czy wy też tak przechodziłyście przerwanie brania tych tabletek? Bo jak tak dalej pójdzie to nie będę wiedziała który @ jest "prawdziwy" ;/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.