To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Okuninka nad jeziorem białym

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KlaudiaGuza
Konkretnie poszukuję opinii na temat domków "EDEN" lub "NATALIA" w necie jakoś nie mogę nic zleźć, a może ktoś był w Okunince w innych godnych polecenia domkach?
https://www.okuninka.pl/eden.html
https://www.okuninka.pl/natalia.html
szczurki2
Klaudia a są tam jeszcze akieś wolne miejsca w sezonie ? Kuszą te ośrodki.
Kocurek
Wiecie co, pal sześć ośrodki, ale sama Okuninka to dla mnie mega rozczarowanie.
Jezioro chociaż wizualnie czyste (bo na dnie biały piasek), to właściwie większa kałuża, tak jest w sezonie obłożone ludźmi, że na tzw. plaży wącha się stopy innych 37.gif
Po wodzie non-stop śmigają motorówki, banany i inne tego typu atrakcje, powodując dziki hałas. Promenada (jeśli tak to można nazwać) to głównie budy z żarciem i stragany z badziewiem, tudzież pompowańce do skakania za niemałe pieniądze. W deszczowy dzień można tam 8 razy umrzeć z nudów. Masakra, nigdy więcej Okuninki.
szczurki2
I czar prysnÄ…Å‚ icon_sad.gif. Ale i dobrze.
Kocurku a może coś polecisz w ten deseń. Czyli jakaś woda(może morze niekoniecznie), domek dla 2+1. Miło i przyjaźnie. No i nie mega powalająco finansowo.
Kocurek
CYTAT(szczurki2 @ Sun, 15 May 2011 - 20:04) *
I czar prysnÄ…Å‚ icon_sad.gif. Ale i dobrze.
Kocurku a może coś polecisz w ten deseń. Czyli jakaś woda(może morze niekoniecznie), domek dla 2+1. Miło i przyjaźnie. No i nie mega powalająco finansowo.


Zawsze coÅ› fajnego znajdziesz na Mazurach, tylko nie wiem, czy Ty musisz w konkretnym rejonie?
szczurki2
Nie mam konkretnego miejsca w które chciałabym się udać.
Może Mazury niekoniecznie. Nie wiem czy mój dzieć przetrwa taka podróż.
Zastanawiam się nad jeziorem Niesłysz
KlaudiaGuza
Mnie w tym roku właśnie potrzeba się zanudzić przez kilka dni chociaż z nadmiaru wielu wrażeń więc się chyba skuszę na tą Okuninkę icon_smile.gif

szczurki co do wolnych miejsc to nie mam rozeznania w jakim okresie chcieli byście pojechać. Najlepiej zadzwonić i się dopytać icon_smile.gif
magdosz
ja tam lubię Okuninkę, z tym, że my przyjeżdzamy z doskoku bo mamy od mamy jakieś 30 km icon_smile.gif
więc nie jesteśmy tam u wiązani. zawsze można wrócić do domku.

jest tam w okolicach jeszcze jez. Zagłębocze, nie byłam 100 lat pewnie tez się trochę rozrosła turystyka.
może poszukaj informacji na ten temat?
rtonka
Ja tez lubie Okuninke, tylko czasami jest tam mnóstwo ludzi a to mi nie odpowiada wiec czasami tylko tam jezdzimy. Zazwyczaj jezdzimy na jezioro krasne, rogozno, bo mamy najblizej...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.