To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

W czym prać

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Nadia
Mamy alergików

Doskonale wiem, że każde dziecko może źle reagować na inny proszek - co jednego uczula, u innych może być OK.

Dlatego zwracam się do Was z prośbą o napisanie, w czym pierzecie ubranka alergicznym maluchom.
Chciałabym spróbować proszku, który stosunkowo rzadko uczula - może u nas też będzie dobry.
Zaznaczam, że nie chodzi mi o proszki dla dzieci, tylko normalne, bo synek ma już ponad dwa lata. Do tej pory piorę w płynie BEBI, ale już chyba pora przejść na wspólne pranie ( i tak powtarzam program płukania).
Pozdrawiam serdecznie

Nadia
Basza
Witaj Nadiu!
Jesteśmy na podobnym etapie. Właśnie próbuję Persil- do kolorów i do białego.Na razie nic się nie dzieje.( 2 prania).
Odważyłam się nawet wyprać wierzchnie ciuszki 8 miesięcznej Basi.Wsypuję tylko odrobinę mniej proszku niż to przewidział producent. Jeżeli eksperyment się powiedzie odetchnę z ulgą. Już dość mam sortowania i prania każdemu w innym proszku icon_lol.gif
Dorcia25
Witam serdecznie icon_smile.gif

Ja piore ubranka Sary w proszku Jelp i uzywam takiego samego plynu do plukania . Z reszta nasze ubrania tez sa prane w tych produktach bo inne mnie uczulaly . Wiec nie musialam kupowac dwoch roznych proszlow do prania .

POZDRAWIAM
eDorka
Ja najpierw stosowałam jelp, teraz, już od 2 lat piorę właśnie w persilu i jest ok. Czasami kupuję też ariel (jak mają promocję) i nic się nie działo.

Mojej koleżanki koleżanki córkę icon_eek.gif uczulał jelp, za to persil nie, więc z tym jelpem też trzeba uważać.
gość
hej dziewczyny,

chcialam was ostrzec przed płynem Jelp.
Proszek jest OK, bo nie robiony w Polsce, ale kolezanka pracuje na produkcji w Dramersie (robia Jelpowy płyn) i wlos sie głowy nie trzyma, jak sie dowiedzialam w jakich warunkach to robia, a fe !

bród i żadnej kontroli,

nie kupujcie

pozdrawiam
Nadia
Cześć
Nawet nie wiedziałam, że tyle odpowiedzi dostałam icon_biggrin.gif
Jakoś powiadomienia do mnie nie dotarły

Ja właśnie też zastanawiam się na persilem. Jelp jest na liście zakazanych środków - wydaje mi się, że najkoszmarniejsze zmiany na skórze synalka były właśnie od niego icon_evil.gif

I tak podwójnie płuczę, więc może się to wypłuka. Na początku po normalnym praniu nastawiałam normalny program jeszcze raz, ale już bez proszku, teraz już tylko podwójne płukanie. icon_smile.gif
Wielkie dzięki
Nadia
amania
Zamiast proszków, lepiej jest używać płynów do prania. Znacznie lepiej wypłukują się z ubrań i w zwiąku z tym jest mniejsze ryzyko podrażnienia skóry.
Nadia
A możesz polecić jakieś konkretne?

pzdr
N
amania
Ja lubię perwoll, ładnie pachnie i rzeczy są takie mięciutkie.
Pozdrawiam, Ania.
*AGUSIA*
Wiesz, ja piorę w Dosi i nic małemu nie jest, a alergikiem na pewno jest icon_sad.gif
kaskasto
ja tez uzywam proszku JELP
dla nas i małego
a płuczę w COCOLINO sensitive
jest ok
pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.