To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

hulajnoga trójkołowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Chciałabym kupić Tosi na dzień dziecka. od razu napisze, że wiem, ze Mini Micro jest najlepsza, ale ze względu na cenę odpada, właśnie kupiliśmy laufrada, więc kolejny zakup za 300 zł z powodow finansowych nie wchodzi w grę. Moze macie jakieś inne sprawdzone modele?chciałabym się zmieścić do 100 zł. aa, ma być prosta, bez żadnych grających czy powiewających dodatków;)
grzałka
A musi być trójkołowa? Kup jej dwukołową, zwykłą, aluminiową
basiau
Natasza ma takÄ… (jeszcze icon_wink.gif)


Jest z niej bardzo zadowolona.
semi
grzałka, ale Tosia chyba za mała na taką zwykłą aluminiową, mam wrażenie, ze sobie nie poradzi, stad pomysł na trójkołową.

Basiau, dzięki:)
basiau
No właśnie moje obawy były identyczne, stąd ta trójkołówka, pomimo posiadania na stanie takiej aluminiowej na małych kółkach.
Teraz, jak wyleczymy łapkę, będzie się przesiadać na większą, już dwukołową. Zresztą nie ma wyjścia, bo po prostu wyrosła z tej, którą mamy.
semi
a wiesz może, jakiej firmy jest Wasza?
amania
Matylda ma TAKĄ, z Decathlonu. Eksploatowana od dawna, intensywnie (choć głównie w domu) i nic się z nią nie dzieje.
Arwena.
Basiau, a nie chcesz się pozbyć tej hulajnogi?

Emi, Lila próbowała na obu i zdecydowanie łatwiej jej było na trójkołówce.
basiau
Wyjdę może na lajkonika, ale wg tego co mi wyguglało, to właśnie scooter jest producentem.
W każdym razie kupowana na osiedlowym bazarku icon_wink.gif (nie przeze mnie, Natasza dostała ją w prezencie), ale w sklepie z takimi lepsiejszymi zabawkami.
I już wiem (chyba), o co chodzi Grzałce z tymi aluminiowymi hulajnogami - do tej pory byłam przekonana, że takowe są tylko dwukołowe, ale są też takie trójkołówki.
basiau
CYTAT(Arwena. @ Mon, 16 May 2011 - 23:05) *
Basiau, a nie chcesz się pozbyć tej hulajnogi?

Emi, Lila próbowała na obu i zdecydowanie łatwiej jej było na trójkołówce.


Prawdę mówiąc przemknęło mi to przez głowę icon_wink.gif
Natasza na razie i tak z niej nie korzysta, potem musi się na większą przerzucić, bo już waga(ta jest z tego co pamiętam do 20kg) i wzrost ciut za duże.

Arwena, jak chcesz przytargam na zlot tÄ… hulajnogÄ™ i przymierzysz sobie do niej MalinÄ™.
OLA77
Lena ma taką i jest ok:) Ma regulowaną wysokość rączki, firma AXER


Uploaded with ImageShack.us
anax
Z tego co słyszałam to najlepsze są te które mają z przodu dwa koła a z tyłu jedno.Ale one dość drogie są.I maja kauczukowe koła.Dzieci na nich śmigją szybko
Arwena.
CYTAT(basiau @ Tue, 17 May 2011 - 01:09) *
Arwena, jak chcesz przytargam na zlot tÄ… hulajnogÄ™ i przymierzysz sobie do niej MalinÄ™.



ChcÄ™ icon_smile.gif
xxyy
CYTAT(anax @ Tue, 17 May 2011 - 09:18) *
Z tego co słyszałam to najlepsze są te które mają z przodu dwa koła a z tyłu jedno.Ale one dość drogie są.I maja kauczukowe koła.Dzieci na nich śmigją szybko


My mamy taka, nie umiem wyciac samego zdjecia, wiec zalaczam strone sklepu.
https://www.br.dk/Brands/CARS%20the%20movie....aspx?id=624942

Na zlotowki wyjdzie okolo 200 zl, do 50 kg, ma plastikowe kola ale jest solidna, na fajny system skrecania ( nie typowa kierownica, ale przechyla sie cialem )
Nie wyrosnie sie z niej tak szybko. Teraz starsze dzieci tez jezdza na trojkolowkach ale takich dla starszych dzieci, wiec to nie tylko opcja dla najmlodszych.

Moze w Polsce sa tansze na allegro?
grzałka
nie, ja pisałam o dwukołowej, bo ona fajnie ćwiczy równowagę i przeciętny 2-2,5 latek, zwłaszcza taki, który ma już laufrad, da sobie na niej radę
ale ja mam skrzywienie zawodowe icon_wink.gif
semi
no właśnie Tosia która jest zwinnym dzieckiem z laufradem sobie nie za bardzo radzi. Mój maz wogóle uważa, że na hulajnogę dla niej za wczesnie, sama już nie wiem;)
cath
Podpinam się pod temat. Tez mam w zamiarze kupić Mili hulajnogę na dzień dziecka i to własnie trójkołową.
buniaaa
Bartosz na 2latka dostał podobną do takiej https://allegro.pl/hulajnoga-trojkolowa-tri...1625553225.html śmigał nią do niedawna
od marca ma taką jest bardzo fajna bo składa się pół i można schować np. pod wózek, do auta ale łuszczą się kółka w niej a użytkowana tak samo https://allegro.pl/hulajnoga-trojkolowa-z-d...1507293627.html
semi
Przymierzyłam Tosię do hulajnogi kolegi-rówieśnika. W zasadzie zero zainteresowania....CZyli jednak za wcześnie. Za rady dizękuję, wykorzystam za rok.
iwopos
Prawdziwy HIT tego sezonu to film Gdzie jest Dory? więc dzieciaki na pewno będą przeszczęśliwe mając hulajnogę z wizerunkiem tej sympatycznej rybki https://www.lelushop.pl/hulajnoga-mondo-gdzie-jest-dory.html
motheroftwo
Dla maluszka najlepsza będzie Razor t3- to specjalna hulajnoga dla dzieci od momentu, kiedy zaczynają chodzić icon_smile.gif jest specjalnie wyprofilowana żeby maluch potrafił nią sterować- moja córeczka uwielbia!
Można kupić na razorpolska.pl
Izabellson18
Popatrz na allegro tam majÄ… wszystko icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.