To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dominik - przedszkolakiem :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kaskasto
No i tak stało się, Domi poszedł dziś pierwszy dzień do przedszkola na 8 godzin. Od dziś stał sie PRZEDSZKOLAKIEM icon_smile.gif Rano jak go zaprowadziliśmy z mężem do przedszkola szybko się pożegnał z tatą (ja jeszcze zostałam, aby wyjaśnić paniom co i jak) i zaprowadziłam go na salę do maluchów. Tam DOmi nawet się za mną nie obejrzał i pobiegł do zabawek icon_smile.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Moje dziecko nawet się ze mną nie pożegnało icon_sad.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Zostawiłam numer telefonu tak na wszelki wypadek, ale mam nadzieję, że nie będzie potrzebny icon_smile.gif Jeszcze nie dzwonili. Zobaczymy jak będzie ze spaniem w południe. Dostał do przedszkola swój smoczek i butelke i mleko. Mają mu panie zrobić do spania. Ciekawe czy zaśnie ?? Zobaczymy icon_smile.gif jakie będą jego wrażenia. Jutro na pewno opiszę co i jak icon_smile.gif Dziś odbieram go około 16.00 i wtedy wracamy do domku icon_smile.gif

Ach ten mój DUŻY Smyk icon_smile.gif
Agnisma
Kasiu, gratulujÄ™ dzielnego przedszkolaka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
kama_
Kasiu no to super,dzielny facet z niego,dobrze będzie:)
kaskasto
Nie wytrzymałam i ... zadzwoniłam do przedszkola aby sprawdzić jak tam Domi. Okazało się, że jest O.K. i mały jest grzeczny, wogóle nie płakał ani mnie nie wspominał. Właśnie jest pora leżakowania, ale Domis nie zasnął. To znaczy leży cichutko na leżaczku ale nie spi icon_sad.gif Trochę szkoda, bo jak dojdziemy do domu to pewnie będzie tak zmęczony, że zaśnie i wtedy w nocy bedzie szalał, ale może nie icon_question.gif Pewnie nie spał bo nowe miejsce, nowa poduszka, i tyle dzieci dookoła. Przyzwyczai się to pewnie będzie spał icon_smile.gif Zjadł obiadek icon_lol.gif i to narazie cała relacja z 1-go dnia Smyka Przedszkolaka icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif wink.gif
Małgosia.K
Gratuluje Kasiu dzielnego przedszkolaka.
Mnie to czeka we wrześniu jak Karolina pójdzie do przedszkola.
Zobaczymy jak to będzie,
czy nie będzie płakać i w ogóle,
bo to będzie nasza pierwsza rozłąka.
mama.razy.cztery
Wwłaśnie chciałam się pochwalić, że moja Wiktoria też dzisiaj po raz pierwszy w przedszkolu. niby duza, bo ma 5 lat, ale zawsze była ze mną, w domku chowana przy Zuzi i szczerze mówiąc trochę się obawiałam.
rano była zachwycona, ale przezornie powiedziałam jej że moge ją odebrać za dwie godzinki, gdyby jej było smutno. i wypbraźcie sobie jeździłam 3 razy do przedszkola, ale Wiktoria nie dała się z niego wyciągnąć. Była zachwycona. dopiero po 14 -ej wyszłysmy i zaczęło sie opowiadanie - potok, jakie dziewczynki, jaka pani, wszystko super, piękne zabawki etc.
jestem z niej strasznie dumna, bo choć bardzo chciała iśc do przedszkola troszeczkę się obawiałam jak się będzie tam czuła, gdyż z natury jest nieśmiała. icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Monisia
No to gartulcje dla dzielnych nowych przedszkolaków! icon_biggrin.gif
Agniecha-Mama Szkrabucha
Kasiulka ale masz dzielnego Smyka!!!!!! Buziaki dla Domisia za odwage!!
kaskasto
Dziś rano moje dziecko się zbuntowało i wręcz wpadło w rozpacz jak dowiedział się, że dziś jedzie do babci, a nie do przedszkola ( mam egzamin w szkole i nie miałby kto go odebrać), a do przedszkola pójdzie jutro. Płakał, źe do babci nie chce, bo on chce do przedszkola. Mój kochany Smyk icon_smile.gif

A pytałam się go czy spał w przedszkolu to mówił, że tak. Może zasnął, po moim telefonie ??
kaskasto
Jak narazie w przedszkolu sukces na pełnej linii icon_lol.gif Dominik nie płacze, śpi, zjada wszystko i jest w miarę grzeczny tylko nie chce wołać siusiu icon_redface.gif a w domu woła. Dziś rano miał moment zawachania przed wejściem na salę icon_rolleyes.gif ale szybciutko się przełamał i poszedł do dzieci Jednak codziennie rano pyta się a ty mamusiu zostaniesz na chwileczkę ze mną icon_question.gif icon_question.gif
Dumna jestem z tego mojego Smyka. gdyby jeszcze tylko było wiadomo na co ta alergia icon_sad.gif
Libi
Gratuluję dzielnego przedszkolaka icon_biggrin.gif Mój ma 3 lata i już zapowiada, że nie pójdzie do przedszkola a jak przechodzimy obo przedzkola to mija je łukiem. Będę miała problem na jesieni.... i to duży icon_rolleyes.gif
Misi
A moja Ania ma 3,5 latek i od pazdziernika chodzi juz do przedszkola. na poczatku bylo bardzo trudno. Potem bardzo chciala nawet w swieta, a teraz wrecz wydziera sie z rak i krzyczy, ze nie pojdzie. To trwa juz dlugi czas wiec wypisze ja chyba.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.