To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jastrzębia Góra

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MamaJulki
czy ktoś był ?
jaka jest plaża, okolica możecie coś więcej powiedzieć w tym temacie ?
anulek72
Witam!
W samej Jastrzebiej Górze nie wypoczywałam ale byłam tam na zasadzie "zobacz jak tam jest" i oto moje wrażenia. Miejscowość przecina droga dojazdowa do Władysławowa i to przez nią trzeba chodzić na plażę choć jest część obiektów położona przy samym morzu. Specjalnie piszę morzu a nie plaży bo zapewne się orientujesz, że Jastrzebia ma wysoki klif i tylko dwa lub trzy zejścia płaskie lub w miarę płaskie, reszta to wysokie schody. Oczywiście ma to swoją zaletę, bo widok np. zachodzącego słońca z klifu jest niesamowity.Co do miejscowości to odniołsam wrażenie, że jest to typowa mieścina letniskowa jak większość, wiele straganów, często jakieś wystepy artystów w klubach, jest tez mały park i taki plac gdzie jest dużo budek z wyrobami np. z bursztynu i pamiątkami. Mnie osobiście nie przypadła do gustu ale zdania są podzielone.
Co do plaży po której się przeszłam: miejscami waską ale są też odcinki szersze, sporo kamieni i nawet głazów na plaży ale nie wszędzie. Z moich obserwacji wynika, że najgorsza plaża jest tak w samym centrum (najwęższa i z dużą ilością kamieni), plaża przy początku Jastrzebiej od strony Karwi jest zdecydowanie lepsza i jest to część miejscowości położona na płaskim terenie, potem zaczyna się spora górka i jest centrum.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.