To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

piers do kiedy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lublinianka
mam dwoje dzieci ale z pierwszym tego nie przeraqbialam bo nie karmilam powiedzcie do kiedy karmic dziecko czy zle robie ze tak dlugo karmie?
xxyy
W zlym dziale zalozylas temat.
masz tu linki , gdzie moze znajdziesz odpowiedz

https://www.maluchy.pl/forum/jak-dlugo-opty...sia-t45663.html

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0
odynka
a ja tylko napisze: karm ile Ty i dziecko czujecie za stosowne:) i ciesz sie tym:)
asiaad2
Karmiłam rok i miesiąc, oboje stwierdziliśmy że dość 06.gif
Ulinka
CYTAT(odynka @ Wed, 18 May 2011 - 20:36) *
a ja tylko napisze: karm ile Ty i dziecko czujecie za stosowne:) i ciesz sie tym:)

Uważam, że to najlepsza odpowiedź na Twoje pytanie 04.gif
LadyCaro
Ja karmiłam 9 miesięcy i miałam dość ale moja bratowa karmi już 19 miesięcy i końca nie widać 06.gif To po prostu indywidualna sprawa, jak ci się znudzi to skończysz karmić i już .
barbiegirl
CYTAT(LadyCaro @ Tue, 28 Jun 2011 - 20:54) *
Ja karmiłam 9 miesięcy i miałam dość ale moja bratowa karmi już 19 miesięcy i końca nie widać 06.gif To po prostu indywidualna sprawa, jak ci się znudzi to skończysz karmić i już .


matko, moja ciotka karmiła dziecko do 4 roku życia! Dziwne, prawda? I nikt jej nie powiedzał, że coś jest nie tak.
Monik77
Oj i dlużej się karmi tym trudnej później odzwyczaić od piersi, w sumie pełnowartościowy pokarm jest do pol roku. Z z pierwszym miała potworne problemy, usypiał przy cycku, była wiecznie zmęczona i niewyspana.
arko897
to jest bardzo trudna sprawa

___________________
zwrot podatku z niemiec
Monia65
karmiłam ok. roku, jak dla nas o był dobry czas icon_smile.gif
amanda3307
Mam zamiar karmić jak najdłużej wbrew wszystkim głupim opowieściom.
mumminka
karmiÄ™ 13 m-cy, przestanÄ™ jak sam zrezygnuje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.