To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witam

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Michał
jak w temacie, jestem przyszłym tatusiem (10 tydzień ciąży mojej żony) i pewnie najbliższych kilka miesięcy spędze z wami icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Michał
Monika78
Moje gratulacje. Najbliżesze miesiące będą dla Was niezapomniane. Miło, że chcesz je spędzić dzieląc się radościami i smutkami na forum maluchów. Pozdrawiam.
Małgosia.K
Witamy CiÄ™ Michale na maluchach.
Czuj siÄ™ tu dobrze. icon_biggrin.gif
Beata Białystok
Witaj przyszły tatusiu icon_smile.gif
Małgoś.dz
Witam na "maluchach".
Tatusiowie (ci przyszli również icon_wink.gif ) są mile widziani. icon_biggrin.gif
KasiaK
Miło nam Ciebie poznać, przychodz do nas jak najczęściej icon_biggrin.gif
Angie
Witam CiÄ™ serdecznie!
Ja też jestem w 10-tym tygodniu ciąży! A na kiedy Twoja żona ma termin?
Pozdrawiam
Michał
termin około 12 września
Jolanta ze
a ja na 11 wrzesnia,jezeli moglabym wybrac to wole 12 wrzesnia,bo 11 wrzesnia kojarzy mi sie automatycznie .....
Angie
a ja na 31 sierpień, różne terminy a też 10- ty tydzień..., może dlatego że mój lekarz liczył od ostatniej miesiączki?ale co tam! ważne, że terminy są blisko siebie!
Pozdrowienia dla Ciebie i żony!
Michał
Z tego co wiem jest conajmiej kilka metod obliczania daty porodu, mu dokładnie wiemy kiedy zaskoczyło więc sprawa jest łatwiejsza, z obliczeniem nie było problemu icon_biggrin.gif

Według tego paseczka na dole wychodzi 7 tydzień i 4 dzień icon_eek.gif
oreiro.
Witaj przyszły tatusiu!
Pozdrowienia dla rzyszłej mamusi wink.gif
Jolanta ze
Michale ,czyzby podobnie jak u mnie 11 grudnia...dokladnie pamietam
Agnisma
Witam na maluchach icon_lol.gif
edika
Witam i gratulujÄ™ icon_exclaim.gif
tomberowa
Witamy przyszłego Tatusia icon_biggrin.gif
Michał
Jolanta, dokładnie tak jak piszesz icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
katarynka
Witaj przyszły tatusiu!!! Życze wielu niezapomnianych chwil podczas tego pieknego czasu jakim jest oczekiwanie na potomstwo. icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.