To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Łózeczko turystyczne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rtonka
Chce kupic lozeczko, niby wszytskie maja wymiary standardowe 120 na 60 a roznica wizualnie jest ogromna, chcialabym najdluzsze i najszersze. Podpowiedzcie jaki model i firme kupic.
katiek
Rtonka łóżeczka turystyczne są w różnych rozmiarach-od 100 na 50 do 140x70. Ja mam teraz 120x60 zwykłe z baby ono, kupione ponad rok temu za 160 zł. Przy Kindze miałam brevi dolce nanna-było szersze i dłuższe, ale kosztowało ponad 300 zł.
Szczerze mówiąc najlepsze są te 120x60, bo możesz w nie włożyć zwykły materacyk.
aisha1111
wydaje mi się, że kupno większego łóżeczka mija się z celem - zajmuje więcej miejsca (też po złożeniu), a nie da się go"przetransformować" w zwykłe łóżeczko dla starszego dziecka. ja kupiłam zwykłe jednopoziomowe 120x60, ale niedługo na wyjazdy będziemy się przenosić do dmuchanego materaca przeznaczonego dla dziecka, bo zajmuje jeszcze mniej miejsca icon_biggrin.gif nie wierzę, żeby taki 2-3 latek chciał spać w niemowlęcym łóżeczku. moje dziecko nie chce już icon_smile.gif
corti
To też zależy do czegfo chcesz je używać czy tylko do spania czy też do zabawy, ale prawda jest taka, że warto włożyć materacyk jeśli dziecku ma służyć głównie do spania
rtonka
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi, kupilam lozeczko standardowe baby ono.
maribela
CYTAT(rtonka @ Wed, 01 Jun 2011 - 20:31) *
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi, kupilam lozeczko standardowe baby ono.


Hej, a możesz jakiego linka podesłac jakie? Ja teraz tez bede kupowac łozeczko turystyczne, bo w sumie oddalismy nasze pierwsze lozeczko, a ze kolezanka tez bedzie miala drugiego malucha, tylko ze dowiedziala sie wczesniej, to stwierdzilam ze nie bede tego starego odbierac, tylko sprawie sobie sliczne, nowe i turystyczne 03.gif w sumie to ze szeblami to bylo dla mnie bardziej klopotliwe, ani tego przesunac, szczebelki twarde, wiadomo 32.gif
Taki mi sie podoba, z pałąkiem i przewijakiem delti łóżeczko
czy ktos moze ma?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.