To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dziwne zmiany na paznokciach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Ostatnio zauważyłam że moje paznokcie tak gdzieś od połowy sa żółte,matowe i przy tym wygladają jakby je ktos pomalował bezbarwnym lakierem.Tam skad wyrasta paznokiec wyglada zupełnie inaczej.Czyżby to była grzybica?A moze to wina zmywacza?Paznokcie maluje od "zawsze" i nie wyobrażam sobie tego nie robic,bo nie dosc ze wyglądaja brzedko to jeszcze sie łamia.
Dałam fotki ale nie wiem czy na nich cos widac.Moze jakby ktos sobie je przybliżył to lepiej bedą widoczne te zmiany.No i są na kazdym paznokciu


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
aisha1111
a dajesz bezbarwną bazę pod lakier? mi kiedyś bardzo często paznokcie się odbarwiały, bo nie dawałam, koleżanka dawała i się jej nie przebarwiały. potem przestałam malować - nie chciało mi się bawić w 3 warstwy lakieru ;p
ciao
DajÄ™ utwardzacz do paznokci
aisha1111
no to nie mam pojęcia co mogłabyś zrobić nie rezygnując z lakieru... bo mi to na odbarwienia od lakieru wygląda
aisha1111
pierwsze z brzegu:

https://www.ezoforum.pl/zdrowie-moda-uroda/...aznokcie-2.html
CYTAT
Częstą przyczyną powstawania przebarwień na paznokciach jest używanie ciemnych lakierów. Angielki np. walczą z zażółceniami na płytkach, szorując je wybielającą pastą do zębów. Poza tym zanim pomalujesz paznokcie ciemnym lakierem, zabezpiecz je bezbarwną bazą.

Dobrym pomysłem na pozbycie się zażółceń jest moczenie paznokci w soku z cytryny, a potem polerowanie powierzchni pilnikiem.


z tym pilnikiem to bym się zastanowiła czy paznokcia nie zniszczę...

mim0za
Ja nie na temat. Ciao, masz piękny kształt paznokci. Chciałabym taki nawet z tymi plamkami.
ciao
CYTAT(mimoza @ Fri, 03 Jun 2011 - 10:29) *
Ja nie na temat. Ciao, masz piękny kształt paznokci. Chciałabym taki nawet z tymi plamkami.


No widzisz a mnie jakoś one nigdy nie zachwycały,moze też masz ładne tylko myslisz o swoich tak jak ja o moich
mim0za
CYTAT(ciao @ Fri, 03 Jun 2011 - 14:56) *
No widzisz a mnie jakoś one nigdy nie zachwycały,moze też masz ładne tylko myslisz o swoich tak jak ja o moich

Wierz mi, że nie. Lata całe ogryzałam, potem miałam żelowe. Teraz masakra. I znów zaczynam myśleć o żelu. Bo chciałabym je pomalować na jakiś pastelowy kolor.
lissa
ciao na zdjęciach nie widać zmian, które opisałaś, mogą to być początki grzybicy ale nie muszą. Czy paznokcie oprócz tego, że są żółte są również bardziej kruche?

mimoza spróbuj odżywek z nail tek sprawdzają się super przy bardzo zniszczonych paznokciach. tutaj masz linka do storny producenta.
vitillia
Ja kiedyś tez tak miałam, ale to od ciągłego malowania paznokci na różne kolory. Odbarwiły się i tyle.. Ale u Ciebie nie mam pojęcia, skoro coś nakładasz prze kolorem..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.