To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowości dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mućka
Przeglądając sobie wczoraj net w poszukiwaniu czegoś dla Juli wpadłam na coś takiego ;

samo-zamykajÄ…ce smoczki

Przypomniałam sobie że jedna z dziewczyn też natrafiła w sieci na coś podobnego,
tyle że wtedy była to miseczka - nie-wysypka.

Moja Jula już jest spora icon_wink.gif ale powiem szczerze że skusiłabym się na zakup czegoś takiego,
oczywiście gdybym posiadała w domu odpowiednio małego ssaka icon_smile.gif
Pomysł wydaje się ciekawy, nie wiem na ile sprawdza się w praktyce.

I tak się zaczęłam zastanawiać na ile takie nowości przemawiają do Was?
Kupujecie takie "nowinki" dla swoich dzieci?
bumbum
Co też ludzie nie wymyślą 37.gif
Pomysł może i przydatny tak samo jak pudełko podgrzewające chusteczki nawilżające na które trafiłam kilka miesięcy temu 29.gif
Nie wiem czy akurat nie kupuje nowinek wogóle,jakoś ciężko mi teraz cokolwiek skojrzyć,popatrzeć mogę i chyba na tym by się jednak skończyło.Jakoś nie dla mnie te wszystkie udziwnienia.
Ze smoczkiem młodsza nie chodzi,ma go tylko do spania i przy tym zostanę pomimo pomysłowych wynalazków
agnese
duży mi się wydaje ten smoczek icon_smile.gif pewnie jakbym poznała cenę to szybko by mi się odechciało icon_smile.gif

ja zazwyczaj takie wynalazki oglądam i na tym się kończy icon_smile.gif choć pewnie cos by się tam znalazło w domu icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.