To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto mi poda adres internetowy, pod którym

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Potwora
znajdę numery kont Urzędu Skarbowego Wrocław Fabryczna. Nie mam siły przeszukiwać wszystkich stron, które znalazła mi przeglądarka.
CHodzi mi o nr, na który wysyła się podatek VAT.
i.
https://www.is.wroc.pl/ - tam trzeba kliknąć w Wykaz rachunków bankowych US
Potwora
Ilka - dzięki stokrotne icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Już dodałam do "ulubionych" wink.gif
Dorka
Dzięki! Mi też się przyda, bo ostatnio US przemaglował mnie (zeznania za 2000,2001,2002 icon_eek.gif , mimo, że wcześniej sprawdzali icon_rolleyes.gif nas w 1999) Niestety pani komisarz skarbowa zakwestionowała nam rachunki do rolet w oknach połaciowych (jakoś nie wyobrażam sobie, że przy przeprowadzce wyrywam je z okien i przybijam w nowym miejscu gdzie akurat icon_exclaim.gif icon_question.gif też mam okna dachowe i akurat icon_exclaim.gif icon_question.gif w tym rozmiarze, ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo icon_wink.gif takiego zdarzenia) Ale z US się nie dyskutuje, muszę zrobić korektę PIT-37 i to co wyłudziłam icon_question.gif icon_wink.gif wraz z odsetkami zwrócić. Ale nie będzie tego tak dużo myślę icon_confused.gif , choć zawsze szkoda icon_sad.gif (zawze mam wrażenie, ze lepiej planuję budżet niż nasz rząd icon_wink.gif ), bo na nieprzewidziane wydatki (US) starcza icon_wink.gif
Potwora
Ja dowiedziałam się, że będziemy mieć kontrolę icon_cry.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif
Przez moment miałam wrażenie, że ostatni VAT wpłaciłam nie na to konto co trzeba, ale... ufff nie pomyliłam się icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.