To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pierwsze ząbki a załatwianie 10 mies. dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marzena0607
Dziewczyny, może macie jakieś doświadczenia. Moja mała ma na raze 2 ząbki, wydaje mi się że dwójki będą szły no i może coś na górze. Ostatnio robi bardzo rzadkie kopki i tak się zastanawiam, czy to nie od zębów?icon_sad.gif
No i nie wiem, może coś jej podać? no albo pójść do lekarza?
dorsim
mogą to być zęby, no ale też nie można na nie wszystkiego zwalać. Podaj może probiotyk, może coś do jedzenia bardziej zapierającego i obserwuj. Jeżeli coś Cię niepokoi to skonsultuj się z pediatrą. Może zleci wykonanie posiewu kupki aby wykluczyć jakieś bakterie czy tym podobne.
m4rusia
u mojej wyskok pięciu zębów na raz okupiliśmy trzytygodniową biegunką. Mieliśmy już nawet skierowanie do szpitala z tego powodu. Obeszło się jednak bez icon_wink.gif
marzena0607
dorsim dam jej dziś banana, to zobaczymy:) przeważnie je deserki różne z jabłuszkami bo wcześniej miała raczej twarde kopki, no a ostatnio na odrót. Dzwoniłam do przychodni, to pediatra poradziła aby podawać coś typu lakcid, podawać wodę zamiast herbatek i zobaczymy. Jak nic się nie zmieni, to mamy przyjść.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.