To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wasze ulubione perfumy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
AniaM**
czym teraz pachniecie?
a może jakiemuś zapachowi jesteście wierne od lat?

ja bardzo lubiÄ™ Armani Emporio She
ale teraz planuje Moschino I love love - tak na lato
MamaOkrąglinków
kocham Avoniasy Celebrę i Pur Blancę Blossom, no i na Moschino I love love męża patrzę ustrzelić icon_smile.gif
a na co dzień pachnę truskawkami, żel p/prysznic, balsam, mgiełka i antyperspirant bezzapachowy
Edzia77
Ja strasznie polubiłam Avril Lavigne - Forbiden Rose. Moja córka marudziła, żeby jej to kupić. Na jej nieszczęście babcia źle zrozumiała i na urodziny perfumy dostałam ja icon_smile.gif Szkoda tylko, że wypsikała mi połowę flakonika. Czas zacząć chować 21.gif
Nessi
Little Black Dress, wierna od kilku dobrych lat.
h_ania
Ja bardzo lubiÄ™ Treselle i Outspoken by Fergie Avonu.
~Luna~
Jako nastolatka, dostałam od siostry Celebre z Avonu, wówczas w kremie i zakochałam się w tym zapachu na długie lata.
Jakieś 3 lata temu, odkryłam Pur Blancę i póki co jestem jej wierna.
Sali_M
Ja kiedyś uwielbiałam klasyczny ZEN z shiseido, dostałam w prezencie i bardzo mi ten zapach odpowiadał, potem pojawił się nowy zapach Zen- już całkiem inny, choć w ładniejszej butelce ale to nie to. Dwa lata temu udało mi się kupić na allegro jeszcze 1 butelkę tego klasycznego i koniec, nigdzie go już nie ma. Teraz używam Max Mary Le parfum.
sonia18a
Outspoken by Fergie z Avonu używam sporadycznie, ale podoba mi się... na codzień używam Gucci Rush 2 już dość długo, wcześniej Gucci Rush zwykły icon_smile.gif uwielbiam

agrafkaa
CYTAT(AQA @ Sun, 19 Jun 2011 - 12:23) *
Jako nastolatka, dostałam od siostry Celebre z Avonu, wówczas w kremie i zakochałam się w tym zapachu na długie lata.
Jakieś 3 lata temu, odkryłam Pur Blancę i póki co jestem jej wierna.


ja też przez długie już lata kocham celebre i pur blancę
renata19750702
Od lat Chanel Mademoiselle, ostatnio zdradzam je z YSL parisenne icon_smile.gif
IzaS
Passion dance - Avon,
oliwka1983
Calvin Klein CK One. Były kiedyś w Avonie takie z nutą konwalii "Lirycal" - świetne
bumbum
Od kilku lat niezmiennie Eau de Masumi te niebeiskie a na upalne dni Lacoste Touch of Spring
Malgood
a ja sobie kupiłam na lato Hugo Boss Orange. Fajny, świeży, letni zapach.
AniaM**
ja wkońcu nabyłam Moschino, ale Light Clouds, jest śliczny
I Love Love okazała się bardzo cytrynowy, więc dla miłośniczek takiego cytrusowego zapachu jest idealny
i nabyłam jeszcze mgiełkę w Super Pharm - róża i fiołek, ale jest ich chyba z 10 różnych zapachów
Magnezja
Kenzo Flower od paru lat i nie zamierzam zmieniać 06.gif Uwielbiam ten zapach. Na większe wyjścia mam "Alien" Thierry Mugler.
syl_wia9
Moim ukochanym pierwszym był Thierry Mugler "Angel",a teraz mam Dior"Adict2"na lato i Paco Rabbane"Lady Million",końcókwa Coco Mademoiselle i Givenchy,używam Eurhorii,ale coś mi nie podchodzi(prezent).
W ogóle to kocham perfumy.... 06.gif
syl_wia9
dubel
tissaia
Już 9 lat jestem wierna zapachom Bulgari. Różnym - od klasycznego BLV po wszystkie odmiany Omni. Aktualnie Omnia Green Jade na dzień bossssssska icon_wink.gif i Bulgari Jasmin Noir na wieczory. Też bossssska icon_wink.gif

Miałam po drodze Cerruti 1881 i Be Delicious DKNY. Czułam się w tych zapachach, jakbym udawał kogoś, kim nie jestem icon_wink.gif
ciao
Teraz mam Lancome Miracle ale jesli mialabym byc wierna jakiemus zapachowi bylby to Acqua di gio Armaniego
syl_wia9
O ja właśnie musze wypróbowac te Bulgari 06.gif Moja siostra kiedyś używała bardzo długo chyba ten klasyczny i mi też się podobał.Zawsze jak chciałam jakiś kupic to pani mi poleciła inny .
Ariannae
OUI NON Kookai - najukochańsze na świecie - niestety nie do zdobycia (czasem pojawiają się na allegro)

NAOMI CAMPBELL klasyczna - też ukochane, najczęściej ich używam.

Exlamation - ha! używałam ich w ósmej klasie podstawówki i teraz sentymentalnie kupiłam sobie, idealne na co dzień icon_cool.gif
vitillia
Gucci "RUSH"
"Flora" By Gucci

I wieczorowa Beyonce "Heat"
Mika
Zara White - i niech mnie ktoś oświeci czym to pachnie?!
bo pachnie mi młodością,już miałam taki zapach tylko nazwy nie pomnę icon_wink.gif
ewabi
CYTAT(tissaia @ Mon, 27 Jun 2011 - 09:24) *
Już 9 lat jestem wierna zapachom Bulgari. Różnym - od klasycznego BLV po wszystkie odmiany Omni. Aktualnie Omnia Green Jade na dzień bossssssska icon_wink.gif i Bulgari Jasmin Noir na wieczory. Też bossssska icon_wink.gif

Miałam po drodze Cerruti 1881 i Be Delicious DKNY. Czułam się w tych zapachach, jakbym udawał kogoś, kim nie jestem icon_wink.gif



Nie wiem, czy to cechy osobnicze, czy też to kwestia zapachów Bulgari, ale ja też tak mam. Po trzech latach ścisłej wierności Omni - klasycznej i cristalline, postanowiłam ostatnio się zmodernizować i wybrać coś innego, również eleganckiego. No to mam w torebce Armaniego i czekam cały czas, by już się skończył. Będzie natychmiastowy powrót do Omni.
agak
bardzo lubiÄ™ Helloween J. del Pozo ale zawsze wracam do Hugo Boss Intence

mam teraz próbkę Womanity Thierry Mugler i bardzo mi się podobają
mama_do_kwadratu
Ja ostatnio wąchnęłam sobie Bvlgari Jasmin Noir i chyba się skuszę
pyzunia
Romance ralpha laurena. Uwielbiam ten zapach bo jest taki... erotyczny, zmysłowy. Również Laurena glamorous, ale niestety jest niedostępny a tam gdzie jest kosztuje bardzo dużo - również przepiękny, zmysłowy.
Efi
Od 7 lat Mexx Woman icon_smile.gif
amore
CYTAT(AniaM** @ Sat, 18 Jun 2011 - 23:47) *
czym teraz pachniecie?
a może jakiemuś zapachowi jesteście wierne od lat?

ja bardzo lubiÄ™ Armani Emporio She
ale teraz planuje Moschino I love love - tak na lato

To tak jak ja icon_wink.gif
oliweczkas
Perfumy z Avonu właściwie wszystkie mi pasują. Jak są w promocyjnych cenach to kupuję. Lubię też Diable Blue-mają słodki zapach, który uwielbiam.
brzózka4
''Mania'' Armaniego
''Noa'' Cacharel.

A kupujecie zapachy z FM?
ewela
Escada- perfumy na wieczór
na codzine- puma rózowa (na współkę z córką -lat 6)
Betty Beclay nr 2- na codzien i wieczór.

jakies jeszcze mam na półce,ale to pózniej
ruda_kasia
Od 15 lat używam Kenzo Le monde est beau (już prawie niedostępne w sklepach), co zmienię od czasu do czasu na inny zapach, zaraz wracam, bo nie mogę wytrzymać w innym zapachu ja i mój mąż icon_wink.gif który jest uzależniony od tego zapachu na mojej skórze.

Najzabawniejsze było, kiedy próbowałam użyć Gucciego, którego dostałam w prezencie - pachniało to na mnie rzygiem, nie przesadzam icon_wink.gif podarowałam więc kuzynce. I za parę tygodni przy wigilii zapytałam, czym tak pięknie pachnie, na co ona, że perfumami ode mnie icon_wink.gif Dlatego nie moge zmieniać perfum...
Litka
DKNY Woman
FajnaMama
CYTAT(ewela @ Fri, 19 Aug 2011 - 10:28) *
Escada- perfumy na wieczór
na codzine- puma rózowa (na współkę z córką -lat 6)
Betty Beclay nr 2- na codzien i wieczór.

jakies jeszcze mam na półce,ale to pózniej

Ja też tak mam z perfumami, wymieniam się nimi z siostrą, tak się składa, że na mnie najlepiej pachną te perfumy, które na niej wyjątkowo źle i na odwrót icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Carrie
CYTAT(użytkownik usunięty @ Fri, 19 Aug 2011 - 15:52) *
cytowany post usunięto


byłabyś zmorą współpracowników z jedego pomieszczenia 03.gif

nie zapomnę nigdy szału na zapach Vanilla Fields - był tak popularny, że kiedyś jak podjechał autobus na przystanek i otworzył swe drzwi przede mną...buchnął tak intensywny zapach cukru waniliowego,że aż wykręcało
użytkownik usunięty
[post usunięty]
ewela
O włąsnie sobie przypmniałam,ten okrutny zapach w taxi,autobusach- "silnie wanilią pachnie"
Mogłabym pachniec kawąicon_smile.gif czasami mrozoną lub swiezo paloną, czasami kawą z mlekiem.

Nie znosze zapachów typi "mizeria"- czyt ogórkowe nuty

A aucie lubiÄ™ zapach kawy:-)

Pozdrawiam

Carrie
były, były ogórki

ale jak się toto nazywało?

edit :mam! Cool Water Davidoff
ruda_kasia
jungle kenzo rzeczywiście wyjątkowy syff.
Ogórków było więcej, chyba białe kenzo, zdaje się noa cacharela też. Ze słodkich kiedyś znosiłam tresora i dolce vita, ale na pewno nie były ulubione...
z tańszych indian summer
tysia24
A ja od lat Laura Biagiotti-Laura, zakochałam się w zapachu, od niedawna Hugo Boss Woman, lekki, słodki. letni icon_wink.gif
tissaia
Nabyłam wczoraj kolejną już w mym życiu Omnię Bulgariego.... jak mogłam przetrwać czas TRZECH butelek innych perfum, to nie pojmuję! W tym zapachu jestem sobą...
vitillia
No to ja znów się udzielę w tym samym wątku.. Jak zawsze Gucci ale dziś inny... icon_biggrin.gif Kupiłam w weekend icon_biggrin.gif Gucci Envy icon_smile.gificon_smile.gif i jestem bardzo zadowolona:)
Pysiaczek
Beauty - Calvina Kleina..... Mąż tez ja uwielbia icon_smile.gif)
gozar
Dolce Gabbana La Lune - jak dotÄ…d najlepiej sie w nim czujÄ™.
ewabi
CYTAT(tissaia @ Mon, 29 Aug 2011 - 14:53) *
Nabyłam wczoraj kolejną już w mym życiu Omnię Bulgariego.... jak mogłam przetrwać czas TRZECH butelek innych perfum, to nie pojmuję! W tym zapachu jestem sobą...


Ja też się skusiłam, chociaż jeszcze 14 mm Armaniego w butelce. Ale Omnia trafiła do kanonu "starych" zapachów, wyprzedawanych a Superpharm za pół ceny. Grzech było nie kupić icon_smile.gif Też znowu jestem sobą. Uff icon_smile.gif
LilySnape
Ulubionych mam mnóstwo i wciąż się to zmienia.

Lecimy:
ostatnio najulubieńsze jest:
Guerlain, Grosellina
Guerlain, Pivoine Magnifica
Guelain, L'Instant (wersja edt)
Kenzo, 5.40 p. m in Madagascar (odlot do ciepłych krajów icon_wink.gif )
Juicy Couture, Viva la Juicy!
YSL, Saharienne

a Słonia Kenzo lubię, choć z początku miałam zapachową traumę, bo Słoń jest ciężki...
tissaia
Max Mara "Kashmina Touch". Podoba mi siÄ™, bo podobne do Omni icon_biggrin.gif

I jeszcze z zupełnie, zupełnie odmiennych niż nuty Bulgariego zapachów podoba mi się bardzo CK " Obsession Night". Co prawda na papierku podoba mi się bardziej niż na mnie, ale na mnie też moe być. Wieczorny zapach .....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.