To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry ortopeda - śląsk - poszukiwany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka Kamila
mój kręgosłup juz nie woła o pomoc, on po prostu odmówił posłuszeństwa, w nocy mam problem odwrócić się na drugi bok przedwczoraj myślałam ze nie wstanę z łóżka, pół nocy przemodliłam zeby dziecko się nie obudziło zebym nie musiala sie ruszac,
ortopeda przepisał naproxen po ktorym czuje sie fatalnie i wymiotuje, tak mi sie zdaje ze to po tym wiec nie biore i tyle, szukam kogos kto mnie zbada jakos porządnie a nie da mi lek p.bólowy skasuje za wizyte i tyle
h_ania
A musi to być lekarz akurat ze śląska?
naples
Posyłam PW.
Agnieszka Kamila
no akurat ze sląska to nie musi ale ja jestem z gliwic, mam dwójkę dzieci z którą wszędzie muszę bo nikt mi się nie zajmie ( nawet egzaminy zdaję z nimi icon_sad.gif ) więc jakos logistycznie byłoby lepiej, ale oczywiscie nie musi byc ze sląska, cos wymysle bo juz mam dosyc
h_ania
Pytam, bo mogę polecić dwóch świetnych specjalistów ale z Warszawy. Gdybyś chciała namiary odezwij się na PW.
Agnieszka Kamila
chwilowo sie wstrzymam, poniewaz nie jest dobrze w sobote bede miała przeswietlenie w szpitalu
h_ania
CYTAT(Agnieszka Kamila @ Thu, 23 Jun 2011 - 01:09) *
chwilowo sie wstrzymam, poniewaz nie jest dobrze w sobote bede miała przeswietlenie w szpitalu

Ok, jeśli jednak tylko się zdecydujesz, daj znać.
Życzę duuużo zdrówka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.