To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Giżycko

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mariola***
Szukam jakiegoś fajnego ośrodka. Koniecznie w tych okolicach. Wybór mały. Na razie jestem nastawiona na coś takiego: www.wioskaturystyczna.pl Ale opinie średnie. Tutaj podoba mi się plac zabaw, na plaży wylegiwać się nie muszę, dzieci i tak będą siedzieć w wodzie, ajest miejsce zadaszone, plac zabaw i blisko tego Giżycka
ani75
Planowaliśmy kiedyś wyjazd na Mazury i podobało mi się tu https://pieknagora.pl/.
Potem jednak zmieniliśmy plany i pojechaliśmy nad morze więc osobiście nie byłam,choć miejsce w\g mnie wydaje się ciekawe.
Digitalis7
[post edytowany przez administratora]
Digitalis7
bardzo, bardzo polecam. Właściciele to wspaniali, ciepli ludzie, ośrodek nowiutki, mnóstwo atrakcji, jedzenie pyyyyszne icon_wink.gif
Nasz-Smyk
Mazury- dużo zieleni, dużo jezior, lasów. Można wynająć domek nad jeziorem lub po prostu rozbić namiot i biwakować. Dla dzieci to duża frajda.A po za tym można zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Dla najmłodszych np. Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie, Park Miniatur Warmii i Mazur w Gierłoży i wiele wiele innych.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.