To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poszukuje reczników

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

okko
Jak w temacie.
jakie reczniki mozecie polecic?
Musze wymienic wszystkie któe mam w domu- wytrzymały ponad 10 lat i czas ich juz se skonczył- były super i nadal wchłaniaja ale wygladaja okropnie.

Chciałabym kupic dobre - czyli dobrze wchłaniajace- i w cenie jakiejs sensownej- nie potrzebuje 2-3 sztuk tylko wiecej ale nie wydam na nie 500zł a ja spotkałam tylko takie ceny- nie chce kupic psrtokatych- raczej jednobarwne.

Czy Ikeowskie sa sensowne?
Agnieszka Kamila
ja mam ikeowskie i są ok ale ja nie kupowałam kompletów tylko to co kakurat przeceniali
Sali_M
Jeśli dysponujesz większą gotówką to polecam ręczniki Vossen'a. Dostałam kilka w prezencie ślubnym i potem parę dokupiłam, bo są tak miękkie że aż miło się nimi otulać. I dzieci tylko tymi się wycierają po kąpieli.
Zapomniałam napisać, że ta miękkość nie wynika z płynów do płukania bo takich nie używam z powodu alergii skórnej dzieci, po prostu te ręczniki już takie są. A te z ikei są jak dla mnie przeciętne - niczym się nie różnią od innych.
okko
No własnie nie dysponuje wieksza gotówka- wiec hcce kupic reczniki w miare dobre w rozsadnej cenie.
Nie zalezy mi na jakims czym ssuper-hiper-wyjatkowym tylko zeby dobrze wchłanaiły wode bo kiedys sie spotkałam z recznikami u mojej mamy które były milutkie mieciutkie ale wody nie wchłaniały wcale prawie
mamami
Okkko ja kupowałam 1,5 roku temu kpl ręczników szytych dla Eurofiran. Nie wiem czy jest na nich jakaś metka producenta, na pewno jest wszywka z logo Eurofirany. One mają taki splot jakby "węzełkowy" Sa naprawdę świetne. Po 1,5 roku wyglądają jak nowe, a używamy ich na okrągło bo mam właściwie tylko dwie zmiany, piorę je cały czas w 60 stopniach.
Ja je kupowałam w takim zwyczajnym sklepie z firanami i ręcznikami wszelakimi, wiem że w firmowych sklepach są droższe.
Eliszka
Jeśli zależy Ci na dobrej cenie to polecam poczekać na wyprzedaż w Jysku icon_wink.gif Rok temu kupiłam tam dwa duże kąpielowe ręczniki- mięciutkie były rok temu i są nadal. Załuję, że nie kupiłam takich również dla dzieci. Kosztowały po 35 zł na wyprzedaży, z ok. 70zł standartowo. Ale nie wiem jaka to firma, metek dawno nie mają. A zresztą może w Jysku za te 70 zł. to raczej jedne tylko są.
Mafia
Ręczniki z Ikei, to nie są dobrej jakości jak dla mnie. Lubię z Greno, mają i w kompletach i pojedyncze.
maania
Ja również polecam z Greno. Obecne mają 3 lata, wyglądają nadal bardzo dobrze i cena jest naprawdę ok.
amo
Ja podobnie jak Eliszka kupiłam na wyprzedaży w Jysku ze 2 lata temu i są naprawdę fajne.
tissaia
Dorzucam punkt dla Greno icon_wink.gif
Ciocia Magda
Ja też mam ręczniki Greno i wyglądają super, owszem, bardzo przyjemne w użyciu są też, ale po ich użyciu cała łazienka jest w mikro-kłaczkach 21.gif
aajka
Tez kupilam reczniki w Jysku i jestem bardzo zadowolona.
Ulinka
CYTAT(Eliszka @ Mon, 27 Jun 2011 - 00:00) *
Jeśli zależy Ci na dobrej cenie to polecam poczekać na wyprzedaż w Jysku icon_wink.gif Rok temu kupiłam tam dwa duże kąpielowe ręczniki- mięciutkie były rok temu i są nadal. Załuję, że nie kupiłam takich również dla dzieci. Kosztowały po 35 zł na wyprzedaży, z ok. 70zł standartowo. Ale nie wiem jaka to firma, metek dawno nie mają. A zresztą może w Jysku za te 70 zł. to raczej jedne tylko są.

Hahha to chyba w tym samym czasie kupowałyśmy.
Kupiłam 4 szt i jeszcze 4 dostałam od teściowej z tej samej partii. Są świetne. Najlepsze jakie mam w domu
Latte_macchiato
jak jeszcze aktualne to polecę firmę Greno i ręczniki o gramaturze 500g są świetne ja mam serie "oryginal" i mam zamiar wymienić wszystkie na tę serię https://allegro.pl/greno-ekskluzywne-reczni...1703779575.html mam w rozm 70x140 i małe do twarzy kolor czekolada i bordo są super , szczerze mogę polecić
okko
Dziekuje za podpowiedz- widze ze cena tych greno przystepna jest wiec wypróbuje.
Jyska mam daleko wiec raczej sie nie wybiore- dopóki remont ronda w Krakwoie bedzie czyli ok roku jeszcze
Latte_macchiato
najważniejsza jest zawsze gramatura ręcznika dla mnie 500g są najodpowiedniejsze, jak sprawdzisz to daj znać czy przypasowały
Ciocia Magda
o, mam dokładnie te same co zalinkowała Prada.
skanna
Dziewczyny, a one są bardzo grube? Mięsiste? Bo ja mam takie dwa fajne grube, ale M. narzeka, że jak wieczorem się wykąpie, to rano ma mokry ręcznik - w naszej łazience półtora metra kwadratowego po prostu nie schną. A te takie cieńsze, co je mamy od ślubu (i wyglądają koszmarnie) schną.
anax
W Tchibo na wyprzedaży internetowej mają jakąś wyprzedaż ręczników. nie wiem jednak jak się sprawdzają bo nie miałam.
Latte_macchiato
CYTAT(skanna @ Sat, 09 Jul 2011 - 23:02) *
Dziewczyny, a one są bardzo grube? Mięsiste? Bo ja mam takie dwa fajne grube, ale M. narzeka, że jak wieczorem się wykąpie, to rano ma mokry ręcznik - w naszej łazience półtora metra kwadratowego po prostu nie schną. A te takie cieńsze, co je mamy od ślubu (i wyglądają koszmarnie) schną.



są mięsiste, super chłonne ..jeśli po kąpieli powiesisz na wieszaku jeden obok drugiego to normalne, że nie wyschnie do sucha. My zawsze po kąpieli rozwieszamy na 1-2h ręcznik i potem na wieszaczek dopiero.
skanna
Tylko trzeba jeszcze mieć gdzie rozwiesić - jakoś po kąpieli na balkon latać to niekoniecznie mi się widzi icon_sad.gif Te cieńsze schną bez problemu, ale te grubsze przyjemniejsze w użytkowaniu są. Może jak wyremontuję łazienkę i będę w końcu mieć coś, na czym można rozwiesić a nie tylko powiesić ręcznik, to sobie zanabędę takie grube. A póki co - będę dalej się tymi szmatławymi wycierać icon_smile.gif
Latte_macchiato
mój mąż przewiesza ręcznik przez kabinę prysznica a syn przez wannę przewiesza .... icon_wink.gif może to ułatwi jeśli tak masz
malamagda
Też miałam podobny problem, ale udało mi się ogarnąć naszą rodzinkę i wszyscy wieszają grube ręczniki na grzejnikach. Udało mi się nawet ostatnio dostać takie w bardzo niskiej cenie. Więc spokojnie mogę Wam polecić sklep: https://firmoweciuchy.pl/produkty/hotelarstwo/reczniki
mieszek45
Ja się przestawiłem na hotelowe ręczniki. Są dużo bardziej przyjemne dla skóry i do tego po praniu nie zmieniają swojej struktury. Bardzo jestem zadowolony. Dla dzieci też stosujemy. Nie ma z nimi żadnych problemów. Ostatnio kupowaliśmy gdzieś stacjonarnie, a teraz już zamawialiśmy z https://firmoweciuchy.pl/produkty/hotelarstwo/reczniki.
malwina83
ja mam w łazience zamontowaną taką mini suszarkę na ścianie nad wanna. Idealnie nadaje się na suszenie ręczników
krokiecik
Ja ma z greno i sobie chwalę są dobre a co najważniejsze mają spory wybór i duże możliwości cenowe, ja kupiłam w sklepie internetowym bo są tańsze niż w stacjonarnym na https://podusie.pl/
Krasoludek
Dla dzieci najlepsze są ręczniki, które nie drażnią skóry. Takie możesz znaleźć w Centrum Firan. Są miękkie i puszyste. Doskonale chłoną wodę. Firma znajduje się na ulicy Sanockiej 4 w Strzyżowie. Dla maluchów są idealne. Posiada również sklep internetowy https://centrumfiran.pl  Najlepsze ręczniki. icon_smile.gif
martynkaa33
Małe dzieci lubią mieć ciepłe, miłe w dotyku wygodne ręczniki. Moja córeczka uwielbia się do niego również przytulać ponieważ jest naprawdę bardzo przyjemny zobaczcie sobie https://welovekids.pl/gadzety-do-domu/reczn...iana-70x120-cm/ . Oprócz swoich praktycznych zastosowań jest bardzo przyjemny dla oka i pełni również rolę elementu dekoracyjnego icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.