To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nad morze z roczniakiem i psem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka_82
W tym roku postanowiliśmy wybrać się nad nasze polskie morze. Jedziemy z prawie roczną Martynką i bokserem.
Szukamy sprawdzonych miejsc, raczej na odludziu i pustawej plaży. Kwatera odpowiednia dla rodziny z dzieckiem i psiakiem.
Na razie szukamy ale wolelibyśmy coś sprawdzonego.
Oglądałam Gąski i chyba coś w tym stylu by nam odpowiadało. Może ktoś pomoże ??
tissaia
Kuźnica na Półwyspie Helskim. Byłam przedwczoraj icon_wink.gif od lat kocham to miejsce...zawsze ciiiiiisza i spokój...plaża bielutka, pusta, spokojnie... polecam!
oliweczkas
CYTAT(Agnieszka_82 @ Sun, 26 Jun 2011 - 12:22) *
W tym roku postanowiliśmy wybrać się nad nasze polskie morze. Jedziemy z prawie roczną Martynką i bokserem.
Szukamy sprawdzonych miejsc, raczej na odludziu i pustawej plaży. Kwatera odpowiednia dla rodziny z dzieckiem i psiakiem.
Na razie szukamy ale wolelibyśmy coś sprawdzonego.
Oglądałam Gąski i chyba coś w tym stylu by nam odpowiadało. Może ktoś pomoże ??

Nie wiem czy o tej porze coś uda wam się sensownego zarezerwować. Ja rezerwowałam w marcu i już sporo było zajętych.
Agnieszka_82
A gdzie rezerwowałaś ? w jakiej miejscowości ?
Sprawdzaliśmy Kuźnicę, sensownie wygląda icon_smile.gif

ps chyba jednak nasz boksio odpada, w upał strasznie by się męczyła ... a zamykać w pokoju bez sensu, chyba zostanie z rodzicami w domu.
mazia
Spróbuj Karwieńskie Błota II
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.