To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

reebok easytone

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
Jak w temacie.
Zastanawiam się czy rzeczywiście działają?Czy warto kupić?icon_wink.gif
e_Ena
Nie wiem czy działają, szczerze mówiąc wątpię, żeby efekty spektakularne były (chociaż na metce są wyrysowane mięśnie które rzekomo pracują mocniej).
Ja je wybrałam przez przypadek, szukałam butów do biegania, zmierzyłam, stwierdziłam że są super wygodne icon_smile.gif, a dopiero potem doczytałam jakież to niesamowite właściwości mają dodatkowo icon_wink.gif.
bb
Ena- faktycznie maja? Jak rzezba? 29.gif
e_Ena
CYTAT(bb @ Tue, 28 Jun 2011 - 08:25) *
Ena- faktycznie maja? Jak rzezba? 29.gif

no efektów na pośladkach brak, ale od początku na nie za bardzo nie liczyłam icon_wink.gif

Ale ja je mam niedługo (2 tygodnie icon_rolleyes.gif ) i zakładam tylko do biegania kilka razy w tygodniu (przez jakieś 30 min), może jakby tak cały dzień w nich śmigać to by coś dało icon_smile.gif. Dla mnie ich główną zaletą jest to, że są megawygodne.
malowanka
Hej,
Ja mam 2 pary i klapki 43.gif
Według mnie i nie tylko mnie działają.
Zmienia sie kształt pupy i ud - na korzyść. Są takie - bardziej zbite, jędrniejsze, w sumie nie wiem jak to nazwać.

Efekty było widac po około miesiącu, ale chodziłam w nich codziennie jak w normalnych butach.
M.
Zelda
to może zainwestuje icon_wink.gif
Latte_macchiato
Maju ja też byłam zainteresowana i :
byłam w salonie sportowym , oglądałam te buty i pytałam sprzedawcę. Pan powiedział, że reebok są słabe, ta seria przynajmniej, że szybko się zdzierają i nie są do codziennego chodzenia ..raczej do trenowania, bo mają miękką podeszwę a i te z twardszą są do d.... ..poza tym działają na 1 partię ciała: boki pośladków. Mają ponoć na nie sporo reklamacji. zaproponował mi buty, które są Jego zdaniem o niebo lepsze , w rankingach uważane za nr 1 etc cenowo takie same ale ja w ogóle nie znam firmy, choć powiem że bardzo mi się spodobały i kolor brąz baaardzo mi odpowiada... proponował te https://allegro.pl/skechers-shape-ups-buty-...1619202293.html są w sklepie o 100zł tańsze niż tu w aukcji
bb
Prada, naprawde nie znasz SKECHERsow? Niemozliwe. Super buty- choc te konkretne nie wiem. Aktualnie mamy w szafie rodzinnie jakies 10 par roznych sportowych S. Mam do nich sentyment bo moja sisotra lat temu ladnych kilka wprowadzala marke na polski rynek 29.gif
Latte_macchiato
nie znam ... wiem wiem...wstyd .. ja miłośniczką Nike i Geox jestem .... no i campusa...
malowanka
Ja ma i jedne i drugie buty. Na swoje reeboki nie narzekam, podeszwa przestała działać po około roku chodzenia w nich, więc nie jest źle. A chodziłam bardzo, bardzo często. Ja akurat sie ucieszyłam bo miałam juz na oku inny wzór.
Buty na "s" według mnie nie nadają się do normalnego chodzenia, no chyba że chodzi sie tylko i wyłacznie w celach odchudzających, a nie tylko dla przyjemności spaceru.
Przynajmniej w moich butach bo godzinie mięśnie całych nóg i posladków aż pieką ze zmęczenia.
Ja mam buty firmy MBT.
TAQILLA
marka skechers rzÄ…dzi - i ma imo pod sobÄ… wszytkie reeboki, pumy etc
skechersów aktualnie na stanie mam chyba 5 par - od jesienych butów sportowych na traperze po przez buty do chodzenia, biegania a na klapakach skończywszy. Są nie do zdarcia.

malowanka - rok życia dla butów wartych 400zł to nie jest ok. Nawet jeśli chodziłaś w nich codziennie przez okrągły rok.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.