To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kuchnia dla dziewczynki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Joanna 81
4 urodziny córci już całkiem niedługo. Kilka dni temu córka zobaczyła w gazecie kuchnię z akcesoriami i bardzo jej się spodobała, coś takiego: https://allegro.pl/rozowa-kuchnia-z-piekarn...1679585017.html
W sumie pewnie byłaby przeszczęśliwa, gdyby takową dostała. Zastanawiam się jednak czy warto kupić taką rzecz. Czy Wasze pociechy chętnie gotują na tej kuchni? czy wytrzymały jest ten plastik?
Poradźcie icon_wink.gif
Eliszka
Dla moich dzieci kuchnia to jedna z ulubionych zabawek.
Nasza jest inna niż ta w linku (nie widzę takie na alegro), ale ja przed zakupem chciałam zobaczyc jaki to plastik. Bo jak wiesz są różne.
I szczerze mówiąc nie wiem czy wierzyłabym w taki za 50 zł icon_wink.gif Chyba, żebym pomacała i zaakceptowała.
My do naszej dokupowaliśmy jeszcze "jedzenie" i garnki, talerze, tak im się podoba zabawa w kuchnię.
W sumie przez ponad rok używania odpadł tylko przewód, który odprowadza/doprowadza wodę do kranu (ale i tak wyjęłabym go bo mi dzieci nie muszą robić bałaganu z wodą w pokoju - i żeby tylko wodą, jak był przewód to wlewali tam soki nawet...)
Joanna 81
Eliszka dzięki za radę i opinię. Natalia ma cały pojemnik talerzyków, kubeczków, garnuszków, sztućców. A znalazłabyś podobną do tej, którą ma Twoja córka? Czym się różniła? Link był zupełnie przypadkowy, chodziło mi raczej o pokazanie kuchni jako takiej icon_wink.gif
Eliszka
Mam dokładnie taką
https://sobaby.pl/product-pol-271-Super-kol...kcesoriami.html
dobrze widać na zdjeciu ten przewód od wody, który odpadł, albo raczej urwali go.
Sali_M
Moje dzieci miały kilka lat temu, ale że zajmowała dużo miejsca ( a ja nie mam za wielkiego mieszkania) to ją wywiozłam do naszego domu na wsi. Dzieci bawiły się tak średnio. Na początku jak ją dostały to tak, a potem kuchnia stała i tylko wszystkie garnki, naczynia itp. walały się po całym mieszkaniu.
grzałka
córka nigdy nie przejawiała takich zainteresowań, ale za to syn dostał wymarzoną kuchnię (napisał o niej w liście do Mikołaja) jako trzylatek i był to hit zabawkowy, bawił się nią trzy lata, teraz przerzucił się na prawdziwe gotowanie i hitem jest książka kucharska dla dzieci icon_wink.gif

Joanna 81
CYTAT(grzałka @ Fri, 01 Jul 2011 - 17:07) *
córka nigdy nie przejawiała takich zainteresowań, ale za to syn dostał wymarzoną kuchnię (napisał o niej w liście do Mikołaja) jako trzylatek i był to hit zabawkowy, bawił się nią trzy lata, teraz przerzucił się na prawdziwe gotowanie i hitem jest książka kucharska dla dzieci icon_wink.gif


no proszę! znam kilka fajnych książek kucharskich dla dzieci, świetne są i zachęcają do kulinarnej przygody icon_wink.gif

Sali_M i u nas nie za wiele miejsca. Jest strych, ale już pęka w szwach ... Mała lubi ze mną robić sałatki, obierać warzywa, kroić, przejawia duże zainteresowanie gotowaniem i przyrządzaniem posiłków, tylko boję się, że to jednak duży gabarytowy sprzęt, a jej pokój niewielki ....
Sali_M
No właśnie największym problemem jest wielkość tego typu kuchni. Zajmuje dużo miejsca i ma dużo mniejszych elementów, które też gdzieś potem leżeć muszą....
grzałka
CYTAT(Joanna 81 @ Fri, 01 Jul 2011 - 22:20) *
no proszę! znam kilka fajnych książek kucharskich dla dzieci, świetne są i zachęcają do kulinarnej przygody icon_wink.gif
.


my kupiliśmy za radą Agibr Cecylkę Knedelek, ale chętnie poznamy inne pozycje

Joanna 81
CYTAT(grzałka @ Fri, 01 Jul 2011 - 21:10) *
my kupiliśmy za radą Agibr Cecylkę Knedelek, ale chętnie poznamy inne pozycje


A wiesz, że myślałam o Cecylii Knedelek 03.gif z innych wymienić mogę "Książkę kucharską Kubusia Puchatka" ( dla młodszych dzieci), "Wierszem gotowane. Książka kucharska dla dzieci" - podobała mi się też, ale Cecylka jest fantastyczna icon_wink.gif
Rafaela
na pewno warto kupić dziewczynce kuchnie, bo to świetna zabawka.Moja Wiki niedługo kończy 5 lat i bawi się swoją już prawie 2 lata, ma z Tefal, elektryczną
agnese
mój synek juz jak skończył roczek to w salonach zabaw najwięcej czasu spędzał przy kuchence icon_smile.gif ta z linku śmiem twierdzić, ze będzie miała dość kiepski plastik, sama mam taką z niższej pólki cenowej ale kupowałam ją z pełną świadomością i widziałam z czego jest
Joanna 81
CYTAT(agnese @ Sat, 02 Jul 2011 - 22:51) *
mój synek juz jak skończył roczek to w salonach zabaw najwięcej czasu spędzał przy kuchence icon_smile.gif ta z linku śmiem twierdzić, ze będzie miała dość kiepski plastik, sama mam taką z niższej pólki cenowej ale kupowałam ją z pełną świadomością i widziałam z czego jest

ile ją mieliście?
Justina
My mamy Smoby EXCELLENCE. Córka bawi się nią średnio, a dostała ją na 3 urodziny. Za to syn urzęduje przy niej bardzo często, a ma dopiero 21 miesięcy. Jeśli chodzi o nasz model to zdecydowanie za drogi i raczej nie polecam. Cena nie odpowiada nawet jakości. Drzwiczki do lodówki są mało stabilne. Składanie to była masakra, bo elementy ciężko łączyły się ze sobą. Zajmuje dużo miejsca, że do małych pokoików, to nie nadaje się. Warto kupić dużo tańszy odpowiednik.
agnese
mamy ja nadal czyli ma jakieś półtora roku icon_smile.gif ale pewne małe elementy się popsuły i ona nie jest jakoś super stabilna, jej plusem jest to, że nie zajmuje dużo miejsca i to tez był powód zakupu, ona tez nie ma dźwięków itp ale na potrzeby mojego dziecka była ok

mi osobiście bardzo podobają sie drewniane icon_smile.gif
zilka
Moja Melka ma taką drewnianą, od półtora roku i kuchnia bardzo się sprawdza - zarówno od strony atrakcyjności dla Meli i jak wytrzymałości materiału 29.gif
Joanna 81
CYTAT(zilka @ Mon, 04 Jul 2011 - 04:30) *
Moja Melka ma taką drewnianą, od półtora roku i kuchnia bardzo się sprawdza - zarówno od strony atrakcyjności dla Meli i jak wytrzymałości materiału 29.gif


Åšliczna, niestety za droga 48.gif
agabr
CYTAT(grzałka @ Fri, 01 Jul 2011 - 19:07) *
córka nigdy nie przejawiała takich zainteresowań, ale za to syn dostał wymarzoną kuchnię (napisał o niej w liście do Mikołaja) jako trzylatek i był to hit zabawkowy, bawił się nią trzy lata, teraz przerzucił się na prawdziwe gotowanie i hitem jest książka kucharska dla dzieci icon_wink.gif

A kuchnia swietnie sluzy nadal icon_smile.gif.b
Zuzia
Moja Ala dostała podobną kuchnię do tej, której link podałaś na początku dyskusji okołokuchniowych 06.gif. Dostała ją na 3. urodziny i ma ją do dziś.
Dokupiłam do niej jedzenie i garnuszki.
Kuchnia zajmuje dużo miejsca, więc jak przybyły domki pet shopowe to kuchnia wyjechała do babci, ale Ala nadal na niej uwielbia gotować.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.