To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dziadki chcą zabrać wnuki na wakacje ..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

karoleenka
Jak w temacie
Poszukuje sprawdzonych namiarów w jakiejś fajnej dziurze. Bez zbędnych wrażeń czyli żadnych straganów, wesołych miasteczek i innych duperszwanców. W razie czego jest auto to se skoczą - na codzień chodzi o plażowanie, spacerowanie, rowerowanie i inne sportowanie icon_smile.gif
liczę na Waszą pomoc bo zależy mi na sprawdzonym miejscu - a jeszcze z dobrymi obiadami koniecznie.
I nie ukrywam, że czsa nas goni bo chcą jechac od połowy tego miesiąca 37.gif

mazia
Ja jak zawsze niezmiennie polecam Karwieńskie Błota II tylko tam do plaży ok 1 km.
amore
Polecam Puck.małe miasteczko, blisko plaża,woda ciepła ,bo to zatoka.
karoleenka
dzięki już sobie wszystko sprawdzam
tissaia
Pucka nie polecam - jak dla mnie syf, kiła i mogiła icon_wink.gif Tj. JA LUBIĘ jasny piasek na plaży , nie szary, i czyste ulice....


Polecam Płw. Helski - Jurata ciut droga, ale Kuźnica tańsza a piękna. 3 stragany na krzyż do morza blisko, do zatoki jeszcze bliżej ( najwęższa część półwyspu...) , wypożyczalnie rowerów i genialna ścieżka rowerowa wzdłuż Zatoki, plaża- niemal pusta. Jak dla mnie rewelka.
Kwater prywatnych mnóstwo, polecam te na tzw. Syberii - tam jest już mega spokojnie... a dobre obiady można wykupić na ul Morskiej, bodajże "U joli" się to zwie. I niedrogie.
Blaszka12345
Polecam Mielenko cisza spokój piękna plaża i naprawdę trzy bary jedna wędzarnia ryb i ze 3 sklepy super cichutko a jak nudno to do Mielna 3 km można spacerkiem a i do innych miejscowości nie daleko
Mafia
A może Międzywodzie? Dość blisko, bo Hel to jednak szmat drogi do przejechania.
tissaia
nie zauważyłam tego Wrocławia...
sensymilia
CYTAT(karoleenka @ Mon, 04 Jul 2011 - 12:50) *
Bez zbędnych wrażeń czyli żadnych straganów, wesołych miasteczek i innych duperszwanców.


heheh no jeśli o to chodzi to ciężko będzie coś znaleźć bez tego 29.gif

ja polecam Wisełkę (koło Międzyzdrojów) ...w/w paskudztwa mało... do morza idzie się pięknym lasem jakieś 2km....a z drugiej strony jest śliczne jeziorko icon_smile.gif
Arwena.
CYTAT(sensymilia @ Tue, 05 Jul 2011 - 21:00) *
heheh no jeśli o to chodzi to ciężko będzie coś znaleźć bez tego 29.gif

ja polecam Wisełkę (koło Międzyzdrojów) ...w/w paskudztwa mało... do morza idzie się pięknym lasem jakieś 2km....a z drugiej strony jest śliczne jeziorko icon_smile.gif



Sensymila a w Wisełce jakieś miejsce gdzie można dobrze zjeść?
Bo jakoś w zeszłym roku nie trafiliśmy na nic fajnego.

Ad rem, faktycznie Wisełka bez duperszwanców.
sensymilia
Arwena. szczerze, to nie wiem bo znam Wisełkę tylko z kilkugodzinnych wypadów (z racji, że mieszkam jakieś 4km od niej) więc jedzonko zabieramy ze sobą ...pewnie jakąś rybkę można zjeść...jest też jakaś "jadłodajnia" ale nie wiem na jakich zasadach działa ...

najlepiej wynająć coś z dostępem do kuchni i samemu pitrasić icon_smile.gif sklepy są na miejscu a w razie potrzeby na większe zakupy można wybrać się do Międzyzdrojów (Biedronka, Netto)
Ulinka
Wicie. Mała wioska Blisko piękna plaża, nie ma zbędnych "naciągaczy". Miejsce bardzo przyjazne dla dzieci
agnese
karwieńskie błota II to tez dziura zabita dechami icon_smile.gif ale ja lubie wypoczywać w takich miejsach , a po atrakcjie spacerkiem wzdłuz morza do Karwi icon_smile.gif
karoleenka
dzięki wielkie jeszcze raz- niestety wyjazd juz nieaktualny ale zapamiętam sobie \wasze popozycję bo napewno się przydadzą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.