To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Władysławowo - kiedy jest po sezonie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tata_Amelki
Witam,
Chcemy w tym roku jechać z naszym półrocznym dzieciątkiem nad morze (1x :-))) i z kilku powodów padło na wstępnie Władysławowo.
Wyjazd planujemy ostatni tydzień sierpnia/ początek września (wyjazd w okolicach 20 sierpnia byłby).
Czy można liczyć, że jest to już praktycznie po sezonie i na deptaku/plaży nie będzie przysłowiowa 'głowa przy głowie'?
Wstępnie szukałem noclegów i znalazłem na ulicy Spokojnej, czy można się spodziewać, że w tym okresie będzie ona spokojna nie tylko z nazwy? ;)

Pzdr
A.L.
ani75
Z tego co zauważyłam sezon nad naszym morzem kończy się po 15 sierpnia kiedyś nawet powiedział mi tak jeden ze sprzedających.Konkretniej mówiąc są w tym czasie jeszcze turyści ale jest ich o niebo mniej niż w okresie15 lipca-15 sierpnia bo wtedy przypada tzw szczyt.Uważam zatem ,że 20 sierpnia śmiało możecie z maluszkiem się wybrać-jedyne czego WAm życzyć to pięknej pogody bo nad morzem to podstawa.
tata_Amelki
CYTAT(ani75 @ Tue, 05 Jul 2011 - 18:17) *
Z tego co zauważyłam sezon nad naszym morzem kończy się po 15 sierpnia kiedyś nawet powiedział mi tak jeden ze sprzedających.


Dziękuję za sugestie. Chyba zdecydujemy się na to Władysławowo po sezonie. (Inny znajomy potwierdził mi także, że głośne dyskoteki i stonka ludzka icon_wink.gif nie jest już problemem pod koniec sierpnia.)
A w razie jakiejś krańcowej niepogody będziemy się ratować 3miastem icon_wink.gif




okruszek
CYTAT(tata_Amelki @ Tue, 05 Jul 2011 - 15:48) *
Witam,
Chcemy w tym roku jechać z naszym półrocznym dzieciątkiem nad morze (1x icon_smile.gif)) i z kilku powodów padło na wstępnie Władysławowo.
Wyjazd planujemy ostatni tydzień sierpnia/ początek września (wyjazd w okolicach 20 sierpnia byłby).
Czy można liczyć, że jest to już praktycznie po sezonie i na deptaku/plaży nie będzie przysłowiowa 'głowa przy głowie'?
Wstępnie szukałem noclegów i znalazłem na ulicy Spokojnej, czy można się spodziewać, że w tym okresie będzie ona spokojna nie tylko z nazwy? icon_wink.gif

Pzdr
A.L.


głowa przy głowie- u nas się mówi że leżysz jak na cmentarzu, dosłownie. a jak idziesz do morza nogi zamoczyć cała rodzinką to jak wracasz to Twoje ręczniki są zwinięte.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.