To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bajki TV w przedszkolu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

moonk *
czy wasze Maluszki (3 latki) oglądają telewizyjne bajki w przedszkolu? a konkretnie programy Minimax i Foxkids i to te nie fajne bajki i na pewno nie dla takich malutkich dzieci typu "bobry", "laki luk" w dni w które nie wychodzą na spacery? nie mam nic przeciwko bajkom ale ja wybieram bajki dla swojego dziecka, dostosowane do jej rozwoju, bez agresji i brzydkich słów. generalnie nie podoba mi się to że Emi ogląda tam takie bajki i zamierzam iść do dyrektorki (jak wróci z urlopu) i o tym porozmawiać... jakie jest Wasz zdanie na ten temat i co byście zrobiły? poradźcie... (moja córeczka chodzi dopiero 3 tyg do przedszkola)
Beata Białystok
U Agatki w przedszkolu dzieci rzadko oglądają telewizję, a jeśli już to Budzik, Jedyneczkę, ewentualnie Reksia na wideo. Uważam, że takie bajki i programy są ok.
Edi Zet :)
CYTAT(moonk *)
czy wasze Maluszki (3 latki) oglądają telewizyjne bajki w przedszkolu? a konkretnie programy Minimax i Foxkids i to te nie fajne bajki i na pewno nie dla takich malutkich dzieci typu "bobry", "laki luk" w dni w które nie wychodzą na spacery? nie mam nic przeciwko bajkom ale ja wybieram bajki dla swojego dziecka, dostosowane do jej rozwoju, bez agresji i brzydkich słów. generalnie nie podoba mi się to że Emi ogląda tam takie bajki i zamierzam iść do dyrektorki (jak wróci z urlopu) i o tym porozmawiać... jakie jest Wasz zdanie na ten temat i co byście zrobiły? poradźcie... (moja córeczka chodzi dopiero 3 tyg do przedszkola)


Moonk, szybko załatw tą sprawę. O ile Minimax ma bajki jeszcze zaliczane do normalnych, o tyle, siostzenica mojego męża, po nieustannym oglądaniu Foxkidsa, potrafi powiedzieć spadaj do swojej matki. Edi
Marghe
Dzieci w przedszkolu Gaby nie oglądaja TV , za to dziś sensacja - ewelacja : "Mamuniu, wieees, ogładaliśmy bajki na ścianie!! Dwie! Cerwonego kaptulka i klólową śniegu! i ciocia cytała!! BAldzo mi sie podobało".

Niech żyje rzutnik!!
M.
Edi Zet :)
Wiesz Marghe, ja pamiętam te rzutniki i białe prześcieradła. Pamiętam też, że mój rzutnik ciągle się zacinał. Ale i tak wspominam go miło. Ciekawe czy można jeszcze gdzieś kupić taki zestaw rzutnik + slajdy? Edi
skanna
Edi, poszperaj na allegro. Tam podobno można to bez problemu znaleźć.
irminka2
U nas bardzo sporadycznie dzieci oglądają bajki na video, ale nigdy telewizji. Wojtuś chodzi trzeci rok i może ze trzy razy na ten czas pochwalił się ,że była bajka.


Irmina
kaskasto
Dominik co prawda chodzi do przedszkola od tygodnia, ale z tego co wiem to maluchy wogóle nie oglądają Bajek ani w TV ani na video, w starszej grupie to się zdarza, najczęściej jak jest czas taki, ze mało dzieci jest w grupie albo jakieś dziecko przyniesie kasetę, wiem, że czasami bajki oglądali na video w okresie świątecznym - Dominik chodził wtedy na zapoznanie się z przedszkolem i też oglądał icon_smile.gif Generalnie nie mam nic przeciwko bajkom i tv w przedszkolu jeśli:
1. Jest to program dostosowany do wieku dzieci - napewno nie FoxKids - my w domu wogóle zablokowaliśmy ten kanał, teraz mamy CartoonNetwork ale i tak Domik ogłada wybrane przez nas bajki typu Tom & Jerry, ewentualnie Scooby Doo bo go bardzo lubi icon_smile.gif do tego Jedyneczka itp, aha i obowiązkowo w weekend Teletubisie icon_question.gif icon_question.gif
2. Nie spędzają dzieci całego dnia przed TV
3. Panie kontrolujÄ… reakcjÄ™ dzieci na program
4. Dzieci nie są zmuszane do siedzenia przed Tv i jak nie mają ochoty to idą się bawić

Oj ale się ropisałam icon_smile.gif
basiau
U Karoliny w przedszkolu nie ma TV.

Basia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.