To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

12 lipca iech sie swieci :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pirania
niech zyje Nutka!
niech zyje kww icon_smile.gif
niech zyje skannowa corka icon_smile.gif
niech zyje ja icon_smile.gif))

brawo_bis.gif

oraz niech zyje 12 lipcowa coreczka amani (jesli postanowi byc 12lipcowa coreczka a nie np. osiemnastolipcowym synkiem....) brawo_bis.gif
Abotak
Czyli ze Amania juz sie na 12go zalapala? 10.gif icon_eek.gif

Niech zyja powyzsze wszystkie.
Oraz do listy dopisze swe dziecie trzeciorodne 12 letnie za chwile (bo u nas jeszcze polnoc nie wybila )
monilka
Niech żyją te wszystkie 12-ki, ale, że amańka urodziła nie uwierzę 29.gif
A poza tym wszystkim dziewczynom sto lat
I amańka ma urodzić synka, a nie córeczkę 43.gif
pirania
juz edytowalam zeby zamieszania nie wprowadzac icon_smile.gif
Agga
Dla wszystkich dziewczynek małych i tych większych,100 lat i spełnienia marzeń.
zilka
A niech żyja, sto lat!
Dirty Diana
No to sto lat i spełnienie marzeń!
m4rusia
Sto lat baby !!!
skanna
Wszystkiego dobrego dla wszystkich urodzonych 12 lipca (dorzućcie proszę życzenia zdrowia dla mojego teścia, też ma urodziny, za to zdrowia mało). icon_smile.gif

Pod pretekstem urodzinowego obiadu idziemy sobie dziś do Pizzy Hut - nie wiem, dla kogo to prezent, dla dziecka czy matki, co gotować nie musi icon_smile.gif
Ciocia Magda
Sto lat!

A do grona jubilatów dorzucam mojego męża (który ostentacyjnie nie obchodzi urodzin, ale niech mu się nie wydaje, że się wywinie, o nie!)
April.
Wszystkim Jubilatom 100 lat i wszystkiego co najlepsze !!
paulap
Stolaty wszystkim icon_smile.gif
jaAga*
No to najlepszego!
Dabriza
Niech żyją!
w zdrowiu szcześciu obfitości!
tego co najlepsze icon_smile.gif
semi
Najlepszego!
naples
Wszystkiego dobrego dla tych dużych, mniejszych i najmniejszych 12-tek z lipca icon_smile.gif
Paula.
Gorące życzenia dla wszystkich dzisiejszych jubilatów!!!!!!!!!!!!!!!!
menenka
I ja życzę Wymienionym w pierwszym poście wszystkiego dobrego. Zdrowia, zdrowia, zdrowia... i czego sobie życzycie!
Macio
Wszystkim sto lat.
monte
No pięknie! Jaka fajna data ten 12.07!
Wszystkim Jubilatom dobrze życzę, sto lat!!!
okko
Wszystkim najlepsze zyczenia
anetadr
Kochani Solenizanci!

Samych serdeczności!

Aneta
Użytkownik usunięty
CYTAT(anetadr @ Tue, 12 Jul 2011 - 22:05) *
Kochani Solenizanci!

Samych serdeczności!

Aneta


Jubilaci icon_wink.gif

Śpiewałam już? Nie? A więc z powiąwiąwiąsząwaniem urądzinąwym brawo_bis.gif
anetadr
CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 13 Jul 2011 - 23:05) *
Jubilaci icon_wink.gif

Śpiewałam już? Nie? A więc z powiąwiąwiąsząwaniem urądzinąwym brawo_bis.gif

Ale jubileusz, to musi być okrągły, nie?

A.
Użytkownik usunięty
CYTAT(anetadr @ Thu, 14 Jul 2011 - 08:51) *
Ale jubileusz, to musi być okrągły, nie?

A.


No nie... Jak się ma urodziny, to się jest jubilatem. A jak się ma imieniny, to solenizantem 06.gif Choć faktycznie, jak patrzę po słownikach, różnie to jest ujmowane. Przy czym mnie do głowy wbito, że solenizuje się imieniny, a jubilatuje urodziny. Człowiek kurcze całe życie się uczy...
skanna
CYTAT([użytkownik x] @ Thu, 14 Jul 2011 - 21:26) *
No nie... Jak się ma urodziny, to się jest jubilatem. A jak się ma imieniny, to solenizantem 06.gif Choć faktycznie, jak patrzę po słownikach, różnie to jest ujmowane. Przy czym mnie do głowy wbito, że solenizuje się imieniny, a jubilatuje urodziny. Człowiek kurcze całe życie się uczy...


Mnie też tak wbito. Ostatnio sprawdzałam i wyszło na to, że niesłusznie, ale i tak cierpnę icon_smile.gif
Paula.
CYTAT(skanna @ Thu, 14 Jul 2011 - 20:30) *
Mnie też tak wbito. Ostatnio sprawdzałam i wyszło na to, że niesłusznie, ale i tak cierpnę icon_smile.gif

Ja też żyłam w przekonaniu, że jubilaci - urodzinowi, solenizanci - imieninowi icon_smile.gif.
Ika
Dopiero odkryłam wątek! I w imieniu Nutki dziękuję Piranii za pamięć, oraz również życzę wszystkiego naj i stu lat! icon_smile.gif


P.S. Toś Ty rok temu we własne urodziny się wdzierała mi na porodówkę?? Wtedy nie wiedziałam icon_biggrin.gif
m4rusia
dlatego Pirania była taka przekonująca w tym wdzieraniu się icon_wink.gif
wiewiórczak
Odświeżam wątek icon_wink.gif

Wszystkim wymienionym dziewczętom w tytułowym poście, a szczególnie Pirania Tobie, składam życzenia zdrowia i radości w życiu!
agrafkaa
sto lat
madama
Sto lat! I dorzucam mojego 12-sto lipcowego dziewięciolatka icon_smile.gif
Paula.
Wszystkiego najlepszego dla jubilatek icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Zaczęłam czytać ten wątek nie patrząc na daty, a tam o Amaniowej córeczce/synku icon_eek.gif Juz myślałam, ze coś na zlocie przeoczyłam 08.gif

Wszystkiego najlepszego dla wszytskich dzisiejszych jubilatek icon_smile.gif
m4rusia
Sto lat dla Piranii, Nutki ... Liroya, Kammela, Domogarowa, Billa Cosbiego ....icon_smile.gif I starczy!! Dalej nie szukam icon_smile.gif Szczególne uściski dla tych dwóch pań, które wymieniłam icon_smile.gif
basiau
A ja, nie spojrzawszy na datę założenia wątku przez chwilę byłam w ciężkim szoku - że Amania urodziła kolejną córeczkę icon_redface.gif
Ha, i doczytałam, że nie ja jedna miałam takie pokręcone myśli 29.gif

Najlepszego dla Wszystkich Jubilatów icon_smile.gif

zmieniłam emotę, bo ta którą wstawiłam, nie za bałdzo do świętowania urodzin dzieci icon_wink.gif (Piranio, wybacz)









jaAga*
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich jubilatek/ów!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.