To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Na spocone nogi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

corti
Czy ktoś mógłby mi poradzić co zrobić żeby maluchowi nie pociły się tak nogi?? Jak wychodzę z Oliwkiem na dwór średnio koło 4-6h a później zdejmujemy buty to nogi strasznie śmierdzą jak na takiego malucha, skarpetki praktycznie można wyciskać. Lekarz mówi, że to przejdzie jednak troche to uciążliwe.
agnese
a może talk do butów?
Kaszanka
A skarpetki to zawsze mu ubierasz? Ja ubieram skarpetki dopiero zimą icon_wink.gif Odkąd odkryłam, że to rajstopy i skarpetki są moją bolączką nogi już mi się tak nie pocą.
A poci mu się głowa czy tylko stopy?
corti
głowa czasami też szczególnie podczas snu, ale na spacerach raczej nie. Wiesz co no problem jest taki, że sandałki tez przepocił, a sandałki zakładam zawsze bez skarpet ;/

Buty już ma rózne różniaste sandałki, adidaki cieńsze grubsze, trzecie z siateczki byle tylko przewiewne. Buty mu dość często piorę żeby nie prześmiergły
mama_do_kwadratu
a skarpety 100% bawełna?
Dorott
a buty dobre? znaczy się ze skóry? z geotexem itp?
corti
skarpetki tak 100% bawełna, porządne, żadne sztuczności na to zwracam dużą uwagę odkąd te nogi tak mu się pocą; a buty ma ze skóry te adidaski, pomijając oczywiście te siateczkowe co przepuszczają powietrze, sandałki to ma takie do wchodzenia do wody jakby piankowe, ale czy maja ten geotex to nie wiem zupełnie nigdy na to nie zwróciłam uwagi.

Ale geox chyba ma ten geotex to też mu się niestety pociły.
EdytaRola
może to wina wlasnie materiałów, tych z ktorych wykonane sa skarpetki jak i buty?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.