To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Żłobek, ul. Sądowa we Wrocławiu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

brzydulka
Szukam mamy, której dziecko idzie od września do żłobka... Najlepiej, jeśli na ul. Sądową we Wrocławiu, bo również tam ,,uderzamy,,icon_wink.gif. Mam masę obaw. Czuję lęk. Strach... może jest ktoś, kto podzieli ze mną moje odczucia, a może ktoś, kto ma za sobą już takie doświadczenia....
isia83
Moja Agatka od września idzie do 1 grupy właśnie na Sądową. Zresztą ten żłobek mam już "sprawdzony". Mój Filipek tam chodzi i też zaczynał od 1 grupy.
Jego chęć chodzenia tam, to że nigdy nie było z tym problemów aby go rano zostawić, jego radość, zadowolenie, zawsze wychodzący stamtąd z uśmiechem powoduje że jestem do tego pozytywnie nastawiona. Uważam, że opieka jest tam super. Panie bardzo sympatyczne dla dzieciaczków. Gdy któremuś zaczyna coś dolegać, od razu jest telefon, aby po malucha przyjechać.
Czego się obawiasz? Pytaj, może będę w stanie Ci pomóc:)
Mama Milusi
Witam,
Moja córeczka idzie od 1 września do żłobka na ul. Sądową. Do I grupy (wczoraj skończyła 10 miesięcy). Też okropnie się boję jak obie to przeżyjemy! Zdecydowaliśmy z mężem, że przez pierwsze 2 dni Milenka zostanie odebrana po dwóch godzinach, w następnym tygodniu po trzech, w kolejnym po czterech i tak dojdziemy do siedmiu. Karmię ją jeszcze piersią, więc będę mogła kończyć pracę godzinę dłużej. Niestety przez kilka pierwszych tygodni (tych "krótszych") mąż będzie ją i przyprowadzał i odbierał, bo ja już będę siedziała w pracy. Obawiam się, że w tym czasie będę marnym pracownikiem... Już wiem, że chwilowo zrezygnuję z malowania się, bo rozmazany tusz to żadne upiększenie icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.